Jsnowidzenie człowieka współczesnego

Adam Kowalski
Jsnowidzenie człowieka współczesnego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To książka opowiadająca o możliwościach człowieka związanych z jasnowidzeniem i możliwościach rozwoju nowych zdolności, które mogą zaskoczyć i budzą refleksję nad niezbadanymi do końca zjawiskami.

Autor w dość prosty i ciekawy sposób opisuje różne rodzaje jasnowidzenia i w jaki sposób mogą one pomóc w lepszym, szczęśliwszym życiu.

Dzięki dobrze i w dobrych momentach dodanych przykładach książka nie jest monotonna i nazbyt teoretyczna, co w tego typu wydawnictwach jest rzadkością.

Praktyki jasnowidzenia tu zawarte są bardzo różnorodne. Od zagadnień zdrowotnych, przez głębsze zrozumienie siebie i innych ludzi, po wybranie odpowiedniego miejsca na dom, mieszkanie lub urlop.

Autor pokazuje, że jasnowidzenie wcale nie jest tylko związane z rozwojem i poszukiwaniem nowych możliwości człowieka zależnych od stwórcy, ale również może nam pomóc tu i teraz. Książka ta łączy w sobie doświadczenie autora i wielu innych wybitnych ludzi zajmujących się nie do końca zbadanymi możliwościami człowieka, dzięki czemu jest bardzo interesującą lekturą.

Poprzez zawarte ćwiczenia daje możliwość na osobiste sprawdzenie opisanych zjawisk.

To książka dla tych, którzy już mieli doświadczenie z energią jasnowidzenia, lub chcą jej się od podstaw nauczyć. Pomoże każdemu w pierwszych krokach, a zaawansowanym wskaże skuteczną drogę rozwoju.

Autor z całą, właściwą sobie życzliwością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w całkowitym przekonaniu, że tym samym pomaga wielu czytelnikom w uporządkowaniu trudnych, życiowych spraw, „wyjścia na prostą” i uczynienia szczęśliwszym.

Bardzo pozytywna energia, nowa i ciekawa wiedza oraz możliwość wzmocnienia to prawdopodobny efekt wynikający z przeczytania tej książki.

Data wydania: 2015-07-31
ISBN: 978-83-64405-10-5, 9788364405105
Wydawnictwo: Hi-Endpol
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 280
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jsnowidzenie człowieka współczesnego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jsnowidzenie człowieka współczesnego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl