Kamasutra. Mężczyzna uwodzicielski. Kobieta zmysłowa.

Mallanaga Watsjajana
Kamasutra. Mężczyzna uwodzicielski. Kobieta zmysłowa.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To klasyczny traktat na temat sztuki miłosnej. Niepowtarzalny charakter książki polega na tym, że omawia temat przyjemności zmysłowych bez cienia onieśmielenia czy wstydu. Autor, Watsjajana, mówi o kamie, czyli rozkoszy płciowej, i wyjaśnia reguły, które powinny rządzić życiem zgodnym z kamą. W tym gustownie przygotowanym i pięknie ilustrowanym wydaniu przedmiot męskiej i kobiecej seksualności rozważany jest w dwóch oddzielnych tomach, noszących sugestywne tytuły: Mężczyzna uwodzicielski oraz Kobieta zmysłowa. Związek kobiety i mężczyzny przedstawiony jest w całej swej wspaniałości dzięki reprodukcjom hinduskich miniatur i rzeźb z Khadżuraho.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7319-774-9, 9788373197749
Wydawnictwo: Muza
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Mallanaga Watsjajana Watsjajana Mallanaga żył na przełomie III i IV wieku na północy Indii. Wedle tradycji miał napisać podręcznik dotyczący erotyki, spisany w siedmiu częściach, znany powszechnie jako "Kamasutra". Niestety w wyniku braku źródeł, niemożliwe jest dokładn...

Pozostałe książki:

Kamasutra Kama Sutra Manusmryti czyli traktat o zacności / Kamasutra czyli traktat o miłowaniu
Wszystkie książki Mallanaga Watsjajana

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kamasutra. Mężczyzna uwodzicielski. Kobieta zmysłowa. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kamasutra. Mężczyzna uwodzicielski. Kobieta zmysłowa.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl