Katalog druków XVI wieku w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Tom 3: C-E

Halina Mieczkowska
Katalog druków XVI wieku w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Tom 3: C-E
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tom 3 Katalogu druków XVI wieku w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie obejmuje hasła na literę C, D, E. zawiera wykaz druków, liczne indeksy i konkordancje, a także tablice i kolorowe ilustracje. Publikacja o fundamentalnym znaczeniu dla badaczy zabytków piśmiennictwa, pochodzących z XVI wieku, a także naukowców zainteresowanych dostępem do obszernych, usystematyzowanych i precyzyjnie opracowanych źródeł pisanych.
ISBN: 978-83-235-0292-0, 9788323502920
Wydawnictwo: WUW - Wyd. Uniwersytetu Warszawskiego

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Katalog druków XVI wieku w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Tom 3: C-E? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Katalog druków XVI wieku w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Tom 3: C-E. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2025 nakanapie.pl