Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta

William Torbitt
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ujawnione kulisy zamachu w Dallas W 1970 roku zaczęły krążyć w Ameryce fotokopie dokumentu zatytułowanego Nomenclature of Assassinati ON Cabal (Szczegóły morderczego spisku). Autor ukrył się pod pseudonimem William Torbitt. Dokument Torbitta oskarża o udział w zabójstwie prezydenta Johna F. Kennedy'ego organizacje i ludzi, którzy do tej pory pozostawali poza podejrzeniami. - Jaką rolę w zabójstwie odegrały NASA i tajna agencja kierowana przez Wernera von Brauna? - Czy za zamachem stał elitarny Piąty Wydział FBI i czy agenci Hoovera świadomie kierowali śledztwo na trop "samotnego mordercy-szaleńca"? - Czy wiceprezydent Lyndon Johnson był powiązany ze spiskiem? - Czy na śmierci prezydenta skorzystałyby gangi z Las Vegas i tajemnicze korporacje? Dokument Torbitta odpowiada na te pytania, demaskując udział w zamachu na JFK wiceprezydenta, FBI, mafii, NASA i nazistowskich uczonych pracujących nad tajnym programem kosmicznym. Czy dokument Torbitta mówi prawdę? Czy za zabójstwem prezydenta kryje się nierozszyfrowany do dziś niewyobrażalny spisek?
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-241-6218-5, 9788324162185
Wydawnictwo: Amber
Stron: 208

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@ladymakbet33
2021-02-26
4 /10
Przeczytane

Tę broszurkę liczącą zaledwie 208 stron otrzymałam w prezencie urodzinowym:) Przeczytałam ją w jeden wieczór i mam mieszane uczucia.

Jakoś zaskakująco dużo wiemy o autorze, który pragnie zachować anonimowość. Dziwne. Kolejna rzecz to prezentowanie nieuporządkowanych dokumentów, które się zwyczajnie zlewają. Wywody autora to zwykły bełkot i stek bzdur.

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl