Kiedyś wrócisz tu... Część II. By szukać swoich dróg i gwiazd

Elżbieta Dąmbska, Ewa Lipińska
Kiedyś wrócisz tu... Część II. By szukać swoich dróg i gwiazd
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie zaawansowanym (C1). Stanowi on kontynuację "Kiedyś wrócisz tu. Część I. Gdzie nadwiślański brzeg". Składa się z ośmiu lekcji, a każda z trzech części: komunikacyjnej, tekstowej i gramatycznej, związanych ze sobą tematycznie. Na końcu zamieszczono klucz do ćwiczeń. Zmiany dokonane w stosunku do wersji pierwotnej z 1997 roku nie różnią się od zmian wprowadzanych w części pierwszej, polegających na zastąpieniu niektórych fragmentów artykułów prasowych nowszymi, na poszerzeniu informacji dotyczących użycia odpowiednich form gramatycznych w podanych zwrotach, dodaniu ćwiczeń na ich zastosowanie, poszerzeniu materiału gramatycznego.
Do książki dołączona jest dodatkowo płatna płyta CD.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-242-1220-0, 9788324212200
Wydawnictwo: Universitas

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kiedyś wrócisz tu... Część II. By szukać swoich dróg i gwiazd? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedyś wrócisz tu... Część II. By szukać swoich dróg i gwiazd. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl