Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?

Lisa Letessier
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Dlaczego i jak się okłamujemy?

Odkrycie kłamstwa partnera jest często doświadczaniem traumatycznym, ale czy zawsze musi prowadzić do końca związku?

Niezależnie od tego, czy ktoś cię zdradził czy też doświadczasz codziennych kłamstewek, tuszowania późnych powrotów z pracy lub ukrywania prawdy dotyczących pieniędzy, w książce Lisy Letessier znajdziesz praktyczne informacje i ćwiczenia, aby zrozumieć co tak naprawdę przeżywasz.

Autorka pomoże ci złagodzić ból i cierpienie, aby zdecydować świadomie, czy zostaniesz w związku, czy też odejdziesz i rozpoczniesz nowy etap w życiu.

Lisa Letessier przybliża w poradniku źródła i konsekwencje kłamstwa zarówno bezpośrednich jak i tych ukrytych oraz pokazuje nam jak postępować, aby się nauczyć lepiej radzić sobie ze strachem przed kłamstwem partnera lub własną skłonnością do oszukiwania.

W książce znajdziesz m.in.:

- analizę psychologicznych mechanizmów kłamstwa w związku ,

- informację, jak reagują okłamujący i okłamywany ,

- opisy przypadków i problemów z życia wziętych,

- ćwiczenia, które pomogą ci polepszyć związek lub, jeśli to konieczne, pomóc sobie w radzeniu z konsekwencjami okłamywania w związku.

Lisa Letessier

Jest psychologiem klinicznym. Członek AFTCC (Association Française de thérapie comportementale et cognitive) oraz EMDR. Specjalizuje sie w terapii poznawczej i behawioralnej. Zajmuje się m.in. terapią par. Autorka poradnika La Rupture amoureuse, współautorka książki Les 50 phrases à dire ou ne pas dire à son enfant.

Data wydania: 2020-09-30
ISBN: 978-83-8132-168-6, 9788381321686
Wydawnictwo: Zwierciadło
Stron: 300
dodana przez: chudini0505

Autor

Lisa Letessier Lisa Letessier Lisa Letessier Jest psychologiem klinicznym. Członek AFTCC (Association Française de thérapie comportementale et cognitive) oraz EMDR. Specjalizuje się w terapii poznawczej i behawioralnej. Zajmuje się m.in. terapią par. Autorka poradnika Kłamstwo w...

Pozostałe książki:

Koniec miłości
Wszystkie książki Lisa Letessier

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?

18.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Przyznam, że kiedy to następuje nagły przełom w związku, którego ja nie akceptuje, bo nie lubię, gdy w zachowaniu partnera pojawia się nagła zmiana polegająca na okłamywaniu. Nie jest łatwo przetrwać w związku, w którym to doświadcza się notorycznych kłamstw, a partner wypiera tego, co mówi, zasłaniając się tym, co wydarzyło naprawdę, a jednak uni... {} Recenzja książki Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?

@Anna30@Anna30 {}× 8

Jesteś gotowy na prawdę?

18.12.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Gdy zaczynamy nowy związek, wierzymy, że będziemy razem już do końca życia. Będzie to niosło ze sobą szczęście i olbrzymią satysfakcję, a zakochanie i namiętność nigdy nas nie opuszczą. Wizja ta jest przepiękna i naprawdę istnieją ludzie, którzy tak pokierują swoim związkiem, że ta baśń spełni się. Jednak statystyki mówią same za siebie – wiele pa... {} Recenzja książki Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?

@Elfik_Book@Elfik_Book {}× 4

Moja opinia o książce

Opinie

@Elfik_Book
2020-12-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Anna30
2021-08-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe