Kobiety, które pragną więcej

Dr Sylwia Jędrzejewska, Andrzej Robert Depko
Kobiety, które pragną więcej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To lektura dla dorosłych. Kobiety, które odważyły się odnaleźć swoją seksualność i – przede wszystkim – tożsamość, w rozmowach z dwójką doświadczonych seksuologów opowiadają o własnych doświadczeniach i poszukiwaniach.

Od tysięcy lat pozycja społeczna kobiet, a co za tym idzie, ich seksualność były kształtowane przez dominujący w większości społeczeństw i kultur patriarchat. Dopiero w XXI wieku rewolucja seksualna dała kobietom prawo do eksplorowania własnej seksualności. Bohaterki tej książki skorzystały z tej możliwości.

W poszukiwaniu spełnienia psychicznego i fizycznego, kobiecości czy przyjemności przekraczały kolejne stawiane przez społeczeństwo granice. Niektóre z nich odnalazły rozkosz w bólu, inne w bezwzględnej dominacji. Otwarte związki, kluby dla swingersów czy praktyki BDSM – każda odnalazła to, czego szukała.

Doktor Sylwia Jędrzejewska i doktor Andrzej Depko podczas szczerych, poruszających spotkań wydobywają z rozmówczyń najbardziej intymne, prywatne zwierzenia. Bohaterki opowiadają o powolnym procesie zrozumienia swoich pragnień, o trudnościach związanych z ich realizacją, o towarzyszących im na pewnych etapach rozterkach i dylematach.

Kobiety, które pragną więcej to nie tylko książka o seksie pełna pikantnych szczegółów. To przede wszystkim adresowane do wszystkich kobiet zaproszenie do własnych poszukiwań.

Data wydania: 2021-03-24
ISBN: 978-83-8143-214-6, 9788381432146
Wydawnictwo: Czarna Owca
Kategorie: Poradniki, Seksualność
Stron: 512
dodana przez: chudini0505

Autor

Dr Sylwia Jędrzejewska Dr Sylwia Jędrzejewska Jestem doktorem nauk o zdrowiu, seksuologiem klinicznym zajmującym się terapią seksualną kobiet i mężczyzn oraz partnerskimi zaburzeniami seksualnymi. Posiadam ugruntowane doświadczenie nabyte w wiodących ośrodka klinicznych i poradniach seksuologic...

Pozostałe książki:

Chciałabym, chciała... O czym Polki marzą w łóżku
Wszystkie książki Dr Sylwia Jędrzejewska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kobiety, które pragną więcej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

MA
2021-08-18
Przeczytane

Książka z którą do Was przychodzę jest niewątpliwie lekturą dla dorosłych.
Jest to reportaż, zbiór wywiadów przeprowadzonych z kobietami o ich życiu seksualnym.
Pytania zadają doświadczeni lekarze seksuolodzy, którzy wydobywają najbardziej intymne i prywatne zwierzenia.
"W poszukiwaniu spełnienia psychicznego i fizycznego, kobiecości czy przyjemności przekraczały kolejne stawiane przez społeczeństwo granice. Niektóre z nich odnalazły rozkosz w bólu, inne w bezwzględnej dominacji. Otwarte związki, kluby dla swingersów czy praktyki BDSM – każda odnalazła to, czego szukała."
Tu zakończę o czym jest ta książka. Napewno znajdzie swoich odbiorców.
Dla mnie nie była ani ciekawa ani coś wnosząca. A są to prawdziwe historie. Była ciągiem pytań i odpowiedzi, które momentami do niczego nie prowadziły.


| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Kobiety, które pragną więcej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl