Kochając Boga całym swoim umysłem

Elizabeth George
Kochając Boga całym swoim umysłem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy chciałabyś, żeby wszystkie twoje myśli były miłe Panu? Czy chciałabyś zamienić zniechęcenie, depresję, zwątpienie i lęk na żywą wiarę oraz radość? Czy chciałabyś wiedzieć, co masz robić, kiedy kolejny problem stanie na twojej drodze?Zwróć się po odpowiedź do Jezusa, który w Ewangelii mówi: Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. Kiedy to zrobisz, naprawdę doświadczysz przemiany swojego życia! Zacznieszpracować nad tym, co jest rzeczywiste zamiast martwić się tym, co nierzeczywiste,patrzeć w przyszłość i iść do przodu zamiast pozostawać niewolnikiem przeszłości,działać zgodnie z tym, co jest objawione w Piśmie Świętym zamiast ufać swoim zmiennym emocjom.Dzieląc się sześcioma potężnymi prawdami biblijnymi oraz swoim osobistym doświadczeniem, autorka pomaga czytelnikowi odkryć prawdziwy pokój wynikający z podążania za Bożymi obietnicami, skupienia się na tym, co prawdziwe oraz poznania miłości, wierności, troski i mocy naszego Ojca.
ISBN: 978-83-948699-4-6, 9788394869946
Wydawnictwo: Zacheusz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kochając Boga całym swoim umysłem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kochając Boga całym swoim umysłem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl