Kocham tylko tak

Kate Sterritt
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów
Kocham tylko tak
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów

Opis

Piękna i wzruszająca historia o wychodzeniu z ciemności i próbie pogodzenia się z tym, co już nie wróci. Emerson Hart poznała Merikiego, kiedy miała zaledwie dziesięć lat. Połączyła ich wielka przyjaźń, która z biegiem czasu przerodziła się w miłość. Kiedy dziewczyna dorosła, pewnego dnia utraciła wszystko, co było jej drogie, a Meriki nie był już chłopcem, którego pokochała. Emerson nie może zrozumieć, dlaczego wszystko się zmieniło. Wtedy w jej życiu pojawia się Josh, który przypomina jej Merikiego. Serce Emerson zaczyna się otwierać, chociaż wydawało się, że tylko jeden chłopak ma do niego klucz. Ten, którego naprawdę kochała. Ta historia trafi prosto do Waszego serca. To opowieść o dojrzewaniu, wybaczaniu i odnajdywaniu siebie, kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone.
Tytuł oryginalny: Love My Way
Data wydania: 2018-06-22
ISBN: 978-83-66074-00-2, 9788366074002
Wydawnictwo: Kobiece
Stron: 347

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Polecam

29.08.2019

Gdyby nie #wyzwanienaczytanie u @rudy_lisek_czyta podejrzewam, że książka jeszcze by leżała na półce i czekała na swoją kolej. . A tak jest już za mną i nie żałuję, bo to była niezwykła historia. Na początku nie mogłam się wkręcić, ale im dalej w las tym szło lepiej. . Książka na pewno wzbudzała różne emocje. Mimo, że była czasami słodka, było też... Recenzja książki Kocham tylko tak

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-18
6 /10
Przeczytane 2019 Młodość ma swoje prawa Piękni i młodzi

Emerson miała dziesięć lat kiedy Mereki przyniósł jej garść otoczaków. Miała dziesięć lat, kiedy zaczęła przyzwyczajać się do jego obecności. Miała dziesięć lat, kiedy go pokochała. Dzień po dniu, godzina po godzinie. Dawał jej siłę, aby przeciwstawić się przyrodniemu bratu czy wiecznie niezadowolonej matce. Wtedy już wiedzieli, że świat należy do nich, a ich przyszłość jest ze sobą nierozerwalnie związana. Kochali się nastoletnią miłością, snuli plany na przyszłość, świętowali koniec szkoły i nową przyszłość w nowym miejscu. Pięć lat później Emerson dostarczając zamówione ciastka trafia w miejsce, w którym niespodziewanie pojawia się Josh. Milczenie Merekiego, narastające poczucie bliskości z Joshem, fascynacja, poczucie bezpieczeństwa i przynależności.
Kocham tylko tak to smutno-piękna historia. Opowieść prowadzona przez lata, przez etapy dojrzewania, przez narastające marzenia, oczekiwania wobec siebie i świata. Wszystko do dramatycznego wydarzenia, które sprawia, że zmienia się bardzo dużo.
Sam zamysł autorki nie był zbyt trudny do odszyfrowania, ale niewątpliwego uroku dodają mu bohaterowie. Sama Emerson, która spotykając chłopca swoich marzeń staje się inną osobą, sam chłopiec znajdujący w spotkanej nad brzegiem wody dziewczynie najwierniejszą przyjaciółkę i pocieszycielkę, lub choćby dorosły Josh pewny siebie i przekonany o swojej potrzebie utulenia Emerson.
Wiele jest w tej opowieści momentów ciepłych, pięknych, niekiedy może zbyt delikatnych, niemal niepr...

| link |
@w.moich.kregach
2019-04-15
7 /10
Przeczytane

To lekka i przyjemna, ale też wzruszająca i dobra, historia o odnalezieniu bratniej duszy, którą kocha się całym sercem. Czy jest możliwe odnalezienie szczęścia w miłości, gdy straciło się najważniejszą osobę w życiu? Czy można pogodzić się raz na zawsze ze stratą miłości życia? Czy jest możliwe kochanie kogoś nwet gdy tej osoby zabraknie? O tym wszystkim przeczytacie w tej książce.

| link |
@zaczytanamonika
2020-07-15
10 /10
Przeczytane


Piękna , poruszająca opowieść o miłości , o stracie bliskiej osoby , radzeniu sobie że strata na co dzień . Powieść o trudach życia i pokonywaniu własnych słabości oraz o odnajdywanie drogi do sobie , do szczęścia....do własnego szczęścia.

| link |
@haudek
2020-07-02
6 /10
Przeczytane 2018-Książki
EJ
2020-06-23
7 /10
Przeczytane Sierpień 2019
@Monika_Bocwinska
2019-08-11
7 /10
Przeczytane
@evisbook
2019-05-21
8 /10
Przeczytane
BO
2019-05-01
7 /10
Przeczytane
CA
2019-01-06
10 /10
@Z_Ksiazkami_i_Sloncem
2019-01-05
5 /10
Przeczytane Przeczytane Mlodzieżówki

Cytaty z książki

“"By tworzyć własne dzieła sztuki, posługuj się tym, co znajdą twoje dłonie, i tym, co dostrzeżesz umysłem."”
#
“ "Są ludzie, którzy przez chwilę lub przez całe życie starają się podciąć ci skrzydła, podczas gdy inni pomagają ci w nauce latania" ”
#
“" Powiedz to szczerze całym sercem i uwierz w to . Powiedz , bo to jest największym darem dla mnie , dla pamięci o nas I co najważniejsze, dla Ciebie . "”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl