Konstrukcja kapitału docelowego w prawie polskim na tle wybranych praw obcych

Marek Maciąg
Książka Konstrukcja kapitału docelowego w prawie polskim na tle wybranych praw obcych
Książka Konstrukcja kapitału docelowego w prawie polskim na tle wybranych praw obcych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest pierwszym w polskiej literaturze prawniczej monograficznym opracowaniem poświęconym charakterowi prawnemu kapitału docelowego jako instytucji polskiego prawa spółek. Autor opisuje szczegółowo problem granic kapitału docelowego, treści klauzuli kompetencyjnej oraz wykonania przez zarząd upoważnienia do podwyższenia kapitału zakładowego. Ponadto szczególną uwagę poświęcona wyłączeniu prawa poboru w ramach kapitału docelowego. Rozważaniom teoretycznym na temat polskiego modelu kapitału docelowego towarzyszą wskazówki natury praktycznej. Opracowanie zostało wzbogacone o obszerną część prawno-porównawczą.
Książka jest skierowana do pracowników naukowych, studentów oraz praktyków zajmujących się obsługa prawną spółek akcyjnych lub komandytowo-akcyjnych.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-255-3477-6, 9788325534776
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Konstrukcja kapitału docelowego w prawie polskim na tle wybranych praw obcych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Konstrukcja kapitału docelowego w prawie polskim na tle wybranych praw obcych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe