Kraina Śpiochów

Marta Guśniowska, Piotr Nazaruk
Kraina Śpiochów
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dawno, dawno temu… A może wcale nie tak dawno? I nawet wcale nie tak daleko, a po sąsiedzku – była sobie niezwykła Kraina. Kraina Śpiochów… Marta Guśniowska, baśniopisarka obdarzona niezwykłą wyobraźnią i błyskotliwym humorem, przenosi dzieci do bajkowego Królestwa, którym włada nie kto inny jak Król Śpioch; mądry, dobry i bardzo melodyjnie chrapiący. W Królestwie tym / Sen wiedzie prym / I wszyscy śpią tak smacznie / Bo wtedy, gdy / Są dobre sny / To dobrze dzień się zacznie!

Jednakże pewnej nocy spokój Królestwa zostaje zakłócony…

Posłuchajcie urokliwej, miejscami bardzo zabawnej historii pełnej tajemniczych dźwięków, swingujących piosenek i nieoczywistych bohaterów, wśród których znajdziecie Królewnę Śpioszkę, Profesora śpiochologii stosowanej, Stworka Głodomorka Nasennego i wielu innych.

"Kraina Śpiochów" miała swoją prapremierę w Białostockim Teatrze Lalek. Walory artystyczne spektaklu i jego ogromne powodzenie skłoniły twórców do realizacji słuchowiska z udziałem aktorów – absolwentów Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Wspaniały efekt ich pracy został utrwalony na płycie, którą z radością oddajemy w ręce małych i dużych słuchaczy.

Data wydania: 2017-05-05
ISBN: 978-83-64690-27-3, 9788364690273
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Buka
Kategoria: Dla dzieci
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Marta Guśniowska Marta Guśniowska
Urodzona 19 kwietnia 1971 roku
Zawodowa baśniopisarka, współpracująca z większością teatrów lalek w Polsce, a także w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Ceniona autorka sztuk dedykowanych dzieciom i młodzieży. Na koncie ma ich niemal sto. Absolwentka filozofii na Uniwersytecie im....

Pozostałe książki:

A niech to Gęś kopnie Jaszczurunia O Fretce, która dała się porwać wiatrowi Smacznego, proszę Wilka! Karmelek Marvin Niedźwładek Kraina Śpiochów
Wszystkie książki Marta Guśniowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kraina Śpiochów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kraina Śpiochów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat