Krajobrazy. Naucz się dobrze fotografować

Guy Edwardes
Krajobrazy. Naucz się dobrze fotografować
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fotografia krajobrazu - przecież to takie proste! Dlaczego więc szukać poradników na ten temat? Może dlatego, by ominąć frustracji, że kolorystyka Twoich zdjęć nawet trochę nie odpowiada Twoim wyobrażeniom, że atmosfera, którą odczuwałeś w plenerze, brakuje na zdjęciach, po prostu coś jest nie tak z Twoimi zdjęciami! Autorem tej książki jest angielski fotograf Guy Edwardes, który jest specjalistą w dziedzinie fotografii krajobrazów, szanowanym fotografem, lecz również organizatorem wielu seminariów fotograficznych (www.guyedwardes.com) z cennymi wykładami. Jego książka jest skierowana do wszystkich, którzy są zainteresowani fotografią krajobrazów. Autor na podstawie setki zdjęć wyjaśnia zasady fotografii krajobrazu od ekwipunku, zasad panujących w fotografii, aż do szczegółów, które sprawią, że Twoje zdjęcia krajobrazu odżyją. Oprócz fascynujących fotografii cenna jest również "ludzka" postawa autora, która potrafi podać informacje bez zbędnego mentoringu, zrozumiale lecz profesionalnie. Warte jest uwagi to, iż autor przedstawia zdjęcia krajobrazu, który jest nam bliski, a nie jakiegoś egzotycznego, dla zwykłych ludzi niedostępnej. Są to zdjęcia pola, lasu lub wioski, którą może znajdziesz niedaleko swojego domu.
ISBN: 978-80-86815-73-2, 9788086815732
Wydawnictwo: Zoner

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Krajobrazy. Naucz się dobrze fotografować aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Krajobrazy. Naucz się dobrze fotografować. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl