Kreowanie informacji. Media relations

Wojciech Jabłoński, Wojciech Jabłońskin
Kreowanie informacji. Media relations
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka dla profesjonalistów, a jednocześnie podręcznik akademicki dla studentów wyższych lat studiów do przedmiotów związanych z public relations. Autor rozszyfrowuje w niej takie terminy, jak: pseudowydarzenie, "czwarta władza", media relations, press relations, przekaz medialny, dziennikarze-eksperci itp. Kompleksowo omawia zagadnienia związane z tworzeniem i utrzymywaniem prawidłowych relacji z szeroko pojętymi mediami. Autor nie tylko porządkuje dotychczasową wiedzę na temat media relations, ale wprowadza do tej dziedziny również nowe elementy – m.in. nowy model uprawiania public relations i nowe aspekty procesu kreowania "wydarzeń" na użytek mediów. Książka oparta jest na bogatej literaturze polskiej i zagranicznej, zawiera wiele przykładów z praktyki.
ISBN: 978-83-01-14819-5, 9788301148195
Wydawnictwo: PWN - Naukowe PWN

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kreowanie informacji. Media relations aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@lily10
@lily10
2009-04-22
Przeczytane

Napisana przystępnym językiem, wyjaśniająca zagadnienia PR i dziennikarstwa książka. Pokazuje różnice między PRowcami a dziennikarzami. Można się dowiedzieć jak działa cały system medialny.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Kreowanie informacji. Media relations. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl