Krok w kierunku kreatywności. Zabawy

Mariola Jąder
Krok w kierunku kreatywności. Zabawy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi integralną całość z publikacją Krok...w kierunku kreatywności. Program stymulowania twórczości na etapie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zawiera propozycje wielu zabaw i ćwiczeń dla dzieci. Jest skierowana do nauczycieli, psychologów oraz trenerów twórczości. Przedstawione w niej pomysły można wplatać w organizowane zajęcia, dopasowując je do tematyki dnia lub wykorzystywać w ramach imprez, zajęć integracyjnych i zabaw swobodnych. Każde z proponowanych ćwiczeń może być przeprowadzone w formie krótkiej zabawy lub stanowić podstawę dłuższych zajęć. Ćwiczenia te można z powodzeniem upraszczać lub zwiększać stopień ich trudności w zależności od możliwości dzieci i pomysłu nauczyciela.
Data wydania: 2008-01-01
ISBN: 978-83-7308-701-9, 9788373087019
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 75
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Mariola Jąder Mariola Jąder Absolwentka WSP w Krakowie na kierunku Pedagogika Przedszkola i Wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychopedagogika Kreatywności w WSPS w Warszawie, a także z zakresu organizacji i zarządzania oświatą w Profesjonalnej Szkole Biznes...

Pozostałe książki:

Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi Techniki plastyczne rozwijające wyobraźnię
Wszystkie książki Mariola Jąder

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Krok w kierunku kreatywności. Zabawy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Krok w kierunku kreatywności. Zabawy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl