Recenzje książki "Krzycz!"

Dodaj swoją recenzję

Ciekawy thiller z dobrym psychologicznym podejściem

5.11.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Do czego może doprowadzić brak akceptacji przez rówieśników? Obrażanie i szykanowanie? Trudna przeszłość? Wykorzystywanie słabości innych? Strach? I próba przypodobania się innym? Bezmyślność? Lubicie wychodzić czasem ze strefy komfortu, i przeczytać coś z całkiem innego gatunku, do którego nie jesteście przekonani? Ja, bardzo lubię. Często czyt... {} Recenzja książki Krzycz!

Krzycz!

7.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czego boicie się najbardziej? "Krzycz!" to thriller młodzieżowy od Wydawnictwa Media Rodzina. Rachel przeszła coś traumatycznego we własnym domu w przeszłości. Włamanie zamaskowanych osób do jej mieszkania nie daje o sobie zapomnieć. Teraz ogląda non stop horrory, aby uodpornić się na takie sytuacje, zmniejszyć swoje poczucie strachu, przyzwycza... {} Recenzja książki Krzycz!

Krzycz!

4.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Krzycz!" Goldy Moldavsky od wydawnictwa Media Rodzina to naprawdę świetny thriller młodzieżowy trzymający w napięciu. Nasza główna bohaterka, Rachel, przeżyła traumatyczne wyrażanie we własnym domu, z którym ciężko jej się pogodzić. By uporać się z traumą ogląda horrory, które mają jej pomóc się oswoić ze strachem i się na niego uodpornić. Zmian... {} Recenzja książki Krzycz!

Czytajcie!

20.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czy jest jakiś klub, do którego chcielibyście należeć? Rachel Chavez trafia do szkoły dla zamożnych dzieciaków, jednak zamiast się integrować woli zanurzać się w historiach z dreszczykiem. Nadchodzi dzień, w którym dziewczyna zostaje członkinią Klubu Mary Shelley, czyli ekipy, która ma pewne osobliwe hobby. Organizują testy strachu, czyli okrutn... {} Recenzja książki Krzycz!

Po prostu krzycz!

17.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Rachel rozpoczyna naukę w nowej szkole. Dziewczyna próbuje wtopić się w tłum, jednak nie jest to proste zadanie. Jej rówieśnicy pochodzą z zamożnych rodzin, a Rachel do takiej nie należy. Ponadto od samego początku trafia na czarną listę, bo zadarła z Lux – jedną z popularnych uczennic. Jej los trochę się odmieni, gdy dołączy do klubu miłośników h... {} Recenzja książki Krzycz!

Przerażające widowisko

9.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Krzycz!” to historia dziewczyny o imieniu Rachel, która po traumatycznym wypadku próbuje zacząć życie od początku. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o tajemnicach, które nie powinny wyjść na jaw. Rachel przez swoją dociekliwość dostaje się do grupy, w której pewna gra miała być tylko zabawą, a przerodziła się w coś przerażającego i niemającego od... {} Recenzja książki Krzycz!

@Bookish_Side@Bookish_Side {}× 9
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl