Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek

Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dla Kubusia i Przyjaciół przyroda nie ma tajemnic. Dzięki temu są idealnymi przewodnikami po świecie zwierząt i roślin. Ćwiczenia w „Księgach zagadek” doskonalą wiele ważnych umiejętności dziecka, takich jak mowa, logiczne myślenie, koncentracja, spostrzegawczość, rozpoznawanie kolorów i kształtów oraz sprawność manualną. Zabawa idzie w parze z nauką, a dodatkową atrakcję stanowią naklejki i gra memory.

Data wydania: 2013-06-05
ISBN: 978-83-237-6848-7, 9788323768487
Wydawnictwo: EGMONT
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 24
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2025 nakanapie.pl