Recenzje książki "Kto zabił Inmaculadę de Silva?"

Dodaj swoją recenzję

No kto?

5.08.2011

Ostatnio udało mnie się zaobserwować u wielu czytelników ogromny popyt na literaturę w języku hiszpańskim i portugalskim. W tej dziedzinie jestem nowicjuszem. Rzadko kiedy czytam o latynoskich krajach, bo zupełnie mnie do nich nie ciągnie. Nie podoba mi się ani tamtejsza kultura, ani język. Postanowiłam dać jednak szanse tamtejszej prozie. Na pierw... {} Recenzja książki Kto zabił Inmaculadę de Silva?

@Floss@Floss {}

Kto zabił Inmaculadę de Silva

23.05.2011

Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie brawurowa recenzja, którą jakiś czas temu przeczytałam na blogu Klaudyny. To właśnie dzięki niej, postanowiłam zapoznać się z twórczością autorki, która 21 czerwca 1974 podjęła ostateczną decyzję na temat swojej pisarskiej kariery. Marina Mayoral ukończyła wydział filologi romańskiej na Universidad Complutense w Ma... {} Recenzja książki Kto zabił Inmaculadę de Silva?

Historia Inmaculady i Etel

8.05.2011

Historia kraju, historia rodziny i historia pojedynczych ludzi wiążą się nierozerwalnie, ci ostatni są wszak członkami tych drugich i jednocześnie obywatelami tego pierwszego. Gdy jest pokój nie odczuwamy tego związku dotkliwie, ale gdy niepokoje zaczynają toczyć dane państwo to właśnie człowiek jest i ich początkiem, jak i uczestnikiem i ofiarą. P... {} Recenzja książki Kto zabił Inmaculadę de Silva?

@Kasia9@Kasia9 {}

…dziś ja Tobie, jutro Ty mnie…

4.05.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Kto zabił Inmaculadę de Silva?” Marina Mayoral wyd. Muza rok: 2011 str. 165 Ocena: 4/6 Do książki tej podchodziłam z pewną dozą nieśmiałości i niepewności. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu opowiadanej w niej historii. Prawdziwej historii. Innym powodem były liczne recenzje tej książki, które pojawiły się w sieci ostatnimi czasy. Jedne lepsze, ... {} Recenzja książki Kto zabił Inmaculadę de Silva?

@Sil@Sil {}

Miłość, tajemnica, walka o wolność i historia Hiszpanii

14.04.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Marina Mayoral jest wykładowcą literatury na Universidad Complutense w Madrycie. Naprawdę nazywa się Etelvina de Silva. To ona jest bohaterką, narratorką i autorką powieści „Kto zabił Inmaculadę de Silva?”. Tytułowa Inmaculada była ciotką Etel, piękną odważną dziewczyną, z niesamowitymi umiejętnościami strzeleckimi. Ada, bo tak rodzina zwracała się... {} Recenzja książki Kto zabił Inmaculadę de Silva?

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe