Którędy do małżeństwa. Kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu?

Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Którędy do małżeństwa. Kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowe wydanie praktycznych poradników, które odmieniły życie wielu młodych ludzi. Szczere odpowiedzi na życiowe pytania ilustrowane wieloma przykładami. Całość napisana przystępnym językiem i atrakcyjnie wydana. Polecamy szczególnie młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym oraz dla rodziców i osób pracujących z młodzieżą. • Dlaczego mam myśleć o małżeństwie gdy jestem jeszcze tak młody?• Jak mam wybrać współmałżonka?• Czy ON się zmieni po ślubie?• Czy warto czekać ze współżyciem do ślubu?• Jak przetrwać pokusę masturbacji?i odpowiedzi na wiele innych, życiowych pytań. Mariolia i Piotr Wołochowicz pobrali się w 1982 roku. Są rodzicami trójki dorosłych już dzieci. Autorzy wielu książek dla młodzieży, małżonków, rodziców - opisują w nich życie według Bożego planu i w bliskości z Nim (m. in. Seks po chrześcijańsku, Jak wygrać 'te sprawy'?, Złamać szyfr czyli jak zrozumieć współmałżonka). Od roku 1992 przez 24 lata wspólnie prowadzili Fundację Misja Służby Rodzinie.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-946935-1-0, 9788394693510
Wydawnictwo: Psalm18.pl
Stron: 98

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Którędy do małżeństwa. Kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu? nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Którędy do małżeństwa. Kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl