Kuchnia błotna. 20 przepisów na naturalny plac zabaw

Anna Komorowska, Michał Rokita
Kuchnia błotna. 20 przepisów na naturalny plac zabaw
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wpisując w wyszukiwarce internetowej „kuchnia błotna” (lub lepiej „mud kitchen”), możesz znaleźć zarówno proste stoliki robione przez rodziców dla swoich dzieci, jak i rozbudowane produkty przeznaczone na sprzedaż do przedszkoli. Na pewno warto zrobić taki przegląd, szukając inspiracji, ale z naszego punktu widzenia im łatwiej tym lepiej. Dotyczy to również innych elementów ogrodu. W tej książce znajdziesz ich aż dwadzieścia. Wraz z dokładnymi informacjami, jak je wykonać. CO ZNAJDZIESZ W TEJ KSIĄŻCE? PODSTAWY, czyli elementy bazowe i materiały — opis, jak zrobić słupek, ściankę i podłogę, podstawowe informacje dotyczące materiałów, podpowiedzi, gdzie się w nie zaopatrywać. W tym dziale znajdziesz również informacje o różnicach między publicznym a prywatnym placem zabaw. KATALOG NATURALNYCH PLACÓW ZABAW, czyli tytułowe przepisy — jak zrobić kuchnię błotną, ścianę do zabawy, tunel, pagórek, warsztat z narzędziami, szałas z wikliny i dużo więcej. PRZYKŁADOWY PROJEKT NATURALNEGO PLACU ZABAW, czyli jak to wszystko połączyć w całość. DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA? Książka „Kuchnia błotna” skierowana jest głównie do rodziców, którzy chcą urządzić przestrzeń w swoim prywatnym ogrodzie. Z wielu porad skorzystają również przedszkola i szkoły, biblioteki czy domy kultury, jeśli tylko dysponują kawałkiem zielonej przestrzeni. Mamy nadzieję, że książka zainspiruje także architektów krajobrazu i osoby decyzyjne odpowiedzialne za powstawanie publicznych placów zabaw. Jeśli jakaś podpowiedź dotyczy wyłącznie ogrodów przydomowych i nie może znaleźć zastosowania w miejscach publicznych — wyraźnie to podkreślamy.  
Data wydania: 2019-03-25
ISBN: 978-83-953572-2-0, 9788395357220
Wydawnictwo: pracownia k.
Kategoria: Macierzyństwo
Stron: 166
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kuchnia błotna. 20 przepisów na naturalny plac zabaw nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kuchnia błotna. 20 przepisów na naturalny plac zabaw. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl