Kwalifikacja E.14. Część 1. Tworzenie stron internetowych

Jolanta Pokorska
Kwalifikacja E.14. Część 1. Tworzenie stron internetowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kwalifikacja E.14 skupia się na tworzeniu aplikacji internetowych oraz pracach związanych z bazami danych. Opracowany z myślą o przyszłych technikach informatyki podręcznik "Tworzenie stron internetowych" stanowi pierwszą z grupy książek przygotowanych pod kątem tego materiału. Podręcznik ten jest zgodny z najnowszą podstawą programową. To kompletne kompendium, zawierające teorię popartą licznymi przykładami, lecz prowokujące także do samodzielnej pracy i zdobywania praktycznych umiejętności tworzenia dobrych stron WWW czy ulepszania ich szaty graficznej. Dzięki zdobytej wiedzy każdy z uczniów zaprojektuje własną witrynę internetową, pozna zasady języka HTML oraz wykorzysta kaskadowe arkusze stylów. Dodatkowe informacje dotyczące architektury stron internetowych czy wykorzystania elementów graficznych i animacji przyczynią się do tego, że szkolne projekty osiągną profesjonalny poziom. Strony będą nie tylko estetyczne, lecz także przyjazne dla użytkownika, czytelne i zgodne z regułami walidacji.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-246-5102-3, 9788324651023
Wydawnictwo: Helion
Seria: Technik informatyk
Stron: 320

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kwalifikacja E.14. Część 1. Tworzenie stron internetowych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kwalifikacja E.14. Część 1. Tworzenie stron internetowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl