Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Melanie Marquis
Książka Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw
Książka Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sabat Lammas (inaczej zwany Lughnasadh) to święto pełni lata oraz pierwszych zbiorów (pierwszy z trzech sabatów żniwnych). W tym czasie dziękujemy ziemi za obfite plony. Lammas to także czas na przyjrzenie się efektom swojej pracy we wszelkich dziedzinach życia. Właśnie podczas Lammas najlepiej jest podziękować za to, co otrzymaliśmy do tej pory. To też moment na patrzenie w przeszłość na nasze osiągnięcia, ale również na niezrealizowane plany, marzenia czy związki, które nie zaowocowały i wyciąganie z nich wniosków na przyszłość. To czas na uświadomienie sobie, że niektóre rzeczy potrzebują naukę cierpliwości i zrozumienie, że niektóre rzeczy potrzebują czasu, by wydać owoce. Dzięki książce poznasz historię Lammas i dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków, zaś wiedza o rytuałach, zaklęciach, inwokacjach czy medytacjach sprawi, że uczcisz sabat 1 sierpnia w pełen radości sposób. Poznaj sekrety Lammas i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!  
Tytuł oryginalny: Lughnasadh: Rituals, Recipes & Lore for Lammas
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-64645-86-0, 9788364645860
Wydawnictwo: Illuminatio
Seria: Sabaty
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 216
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}