Lekarstwo na lęk. Jak dzięki rozwijaniu odwagi uzdrowić ciało, umysł i duszę

Rankin Lissa
Lekarstwo na lęk. Jak dzięki rozwijaniu odwagi uzdrowić ciało, umysł i duszę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lissa Rankin wyjaśnia, dlaczego musimy uleczyć się z lęków, które zagrażają naszemu zdrowiu i odzierają nasze życie z radości. Ukazuje nam również, w jaki sposób lęk w ostateczności może nas uzdrowić: otwierając nam oczy na wszystko to, co w naszym życiu potrzebuje uzdrowienia. Lekarstwo na lęk prezentuje przełomowe rozumienie oddziaływania lęków i wskazuje drogę powrotną do dobrostanu i spełnienia na wszystkich poziomach. Łącząc naukę z duchowością, autorka identyfikuje Cztery Straszne Założenia leżące u podstaw wszystkich lęków – od poczucia, że jesteśmy sami we wszechświecie, do przekonania, że nie poradzimy sobie ze stratą tego, co nam bliskie – i przekształca je w Cztery Deklaracje Odwagi, które nie tylko prowadzą nas ku zdrowiu fizycznemu, lecz również ku głębokiemu przebudzeniu. Posługując się szerokim wachlarzem ćwiczeń opartych na połączeniu ciało-umysł i wieloma tradycjami duchowymi, uczy nas, jak kultywować odwagę, sporządzić spersonalizowaną Receptę na Odwagę i zacząć wieść bardziej autentyczne życie. Z książki tej dowiesz się: - Jak lękliwa myśl przekłada się na zmiany fizjologiczne predysponujące do różnych chorób. - Jak odróżniać lęk prawdziwy (pojawiający się wskutek realnego zagrożenia) od lęku fałszywego (uruchamiającego reakcję stresową, która zagraża zdrowiu). - Jak wsłuchiwać się w głos wewnętrznej odwagi, naszego „Wewnętrznego ognika”. - Jak przekształcać stosunek do niepewności, tak by z czynnika zagrożenia stała się drogą prowadzącą do nowych możliwości.
Data wydania: 2016-10-07
ISBN: 978-83-65442-70-3, 9788365442703
Wydawnictwo: Samsara
Stron: 400

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Lekarstwo na lęk. Jak dzięki rozwijaniu odwagi uzdrowić ciało, umysł i duszę nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lekarstwo na lęk. Jak dzięki rozwijaniu odwagi uzdrowić ciało, umysł i duszę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl