Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

Aleksandra Jagodzińska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„Kolejna strona: mieć czy być? Czy Erich Fromm wiedział jak żyć? W rzeczywistości ciągłej sprzedaży, gdzie "być" przestaje cokolwiek znaczyć” – śpiewa Artur Rojek w piosence „Mieć czy być” zespołu Myslovitz. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że żyjemy „w rzeczywistości ciągłej sprzedaży”. Czy to dobra rzeczywistość? Chyba nie powinniśmy jej wartościować, po prostu jest ona znakiem naszych czasów. Wartość sprzedaży akcentuje też Aleksandra Jagodzińska w książce „Lider własnego życia”, adresowanej do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą: „Tak czy inaczej wszystko sprowadza się do sprzedaży, bo sprzedaż to pokarm dla firmy i dla wszystkich, którzy w niej uczestniczą. Pamiętaj, że każdego dnia, każdy klient przychodzi do ciebie po pokarm, bo on jest głodny! Czasami ma tylko problem z ustaleniem „menu”, ale w tym momencie pojawiasz się ty, aby mu w tym pomóc”. Czasami stajemy się ofiarami nieuczciwej sprzedaży, zamiast bułki kupujemy kamień. Problemem nie jest więc rzeczywistość sprzedaży, lecz to, czy reguły obowiązujące w niej są uczciwe. Poradnik Aleksandry Jagodzińskiej zwraca uwagę na to, że nigdy nie osiągniemy prawdziwego sukcesu w sprzedaży i chyba każdej innej dziedzinie życia bez empatii, życzliwości, słowem: zwykłej ludzkiej przyzwoitości. I właśnie to przesłanie jest równie ważne co porady, mówiące o skutecznych sposobach osiągania lepszych wyników w sprzedaży i zarządzania firmą.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-222-1, 9788379002221
Wydawnictwo: Psychoskok

Autor

Aleksandra Jagodzińska Aleksandra Jagodzińska Aleksandra Jagodzińska autorka książki "Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?" Poprzez swoją książkę chce się stać naszym mentorem. Wiedzę i bogactwo doświadczeń autorki możemy wykorzystać nie tylko w sferze zawodowej, lecz rów...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2014-07-12
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl