Look

8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka Look
Książka Look
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Ted nie jest może klasyczną pięknością, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że pewnego dnia zostaje zaproszona na próbne zdjęcia do jednej z najlepszych w Londynie agencji modelek. Kiedy świat zawodowego modelingu staje przed nią otworem, Ted musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem... Czy blichtr i ry...

Ted nie jest może klasyczną pięknością, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że pewnego dnia zostaje zaproszona na próbne zdjęcia do jednej z najlepszych w Londynie agencji modelek. Kiedy świat zawodowego modelingu staje przed nią otworem, Ted musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem... Czy blichtr i ry... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013
Wydawnictwo: EGMONT

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Look

„Obserwowałem cię i jesteś po prostu niezwykła. Czy myślałaś kiedyś o tym, żeby zostać modelką?” Sophia Bennett mieszka z rodziną w Londynie. Uwielbia sztukę, design, swoje dzieci, czasopisma modowe, kawę cappuccino, męża i pracę - koniecznie w tej właśnie kolejności. Opublikowała cztery książki, a... czytaj dalej »

Look

Podchodziłam do lektury tej książki dość entuzjastycznie. Spodziewałam się po niej całkiem przyjemnej powieści dla młodzieży i miałam nadzieję, że spędzę w jej towarzystwie niezapomniane chwile. W tym przypadku rzeczywistość okazała się nieco inna i już po kilkudziesięciu stronach wiedziałam, iż nie... czytaj dalej »

Jaka naprawdę jestem?

Jaka naprawdę jestem? „Czasami człowiek nie wie, jak bardzo potrzebny jest innym. Czasami potrzebuje pomocy, żeby to zrozumieć."* Każdy człowiek ma w swoim życiu priorytety, którymi się kieruje. To one ustalają w jakiej kolejności stawia rodzinę, pracę przyjaciół, swoje zainteresowania i... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@cassandra9891
@cassandra9891 2013-11-28
Przeczytane (2013-01-01) Do recenzji
Po przeczytaniu "Look" zmienia się podejście do zdjęć kampanii reklamowych, które nieustannie nas otaczają. Z chwilą wiemy już także jaką ceną okupione mogło być to jedno właściwe ujęcie.
serce
@Elaine
@Elaine 2013-05-05
serce
@xVariax
@xVariax 2013-04-21
Przeczytane (2013-04-21)
serce
@Lena173
@Lena173 2013-04-08
Przeczytane (2013-04-08) Posiadam
serce
@Patiopea
@Patiopea 2013-03-25
Przeczytane (2013-03-25) Recenzenckie
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @Patiopea @Patiopea pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.