Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności

Charles Duhigg
Książka Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności
Książka Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Młoda kobieta rzuca studia doktoranckie i zaczyna grać w pokera. Wdrożywszy się w system analizowania możliwych scenariuszy i wyliczania szans na ich ziszczenie, potrafi określić z góry błędy swoich przeciwników i staje się jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Grupa specjalistów Google przez cztery lata gromadzi dane na temat funkcjonowania najlepszych zespołów pracowniczych, aby ogłosić, że ważniejsze jest to, co łączy grupę, niż jej personalny skład. Generał piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, widząc niskie morale ochotników, układa od nowa program szkolenia w obozie dla rekrutów. Okazuje się, że wypracowanie postawy „ukierunkowanej na działanie” może zmienić nawet najbardziej rozchwianych nastolatków w niepokonanych zdobywców. Termin premiery Krainy lodu wytwórni Walt Disney Pictures zbliża się wielkimi krokami. Katastrofa w...
Data wydania: 2016-10-17
ISBN: 978-83-01-18886-3, 9788301188863
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Stron: 432

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności" Charless Duhigg

Ta książkę umacnia pozycję Duhigga jako eksperta z zakresu efektywności. Autor wskazuje jak to się dzieje, że niektórzy ludzie i niektóre organizacje potrafią działać niezwykle skutecznie. Udowadnia opierając się na najnowszych badaniach naukowych z zakresu neurologii, psychologii i ekonomii behawioralnej, jak również na doświadczeniach wybitnych osób z różnych branż, że najbardziej produktywne jednostki oprócz innego sposobu działania, inaczej patrzą na świat i w odmienny sposób podejmują decyzję. Duhigg opisuje osiem obszarów skutecznego działania - od motywacji i umiejętności wyznaczania ... czytaj dalej »

PR
@krysk86
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności”- Charles Duhigg

Książka Siła nawyku
Siła nawyku Charles Duhigg
4/10
Jak jeden człowiek od reklamy namówił Amerykanów do codzienn...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się