Magiczna podróż

John Nichols
Książka Magiczna podróż
Książka Magiczna podróż
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy w cała reszta Ameryki pogrążona jest w Wielkim Kryzysie, dla Chamisaville, małego miasteczka na południowym zachodzie, nadchodzą czasy prosperity. Rozpoczynają się one w chwili, kiedy rozklekotany autobus z ładunkiem kradzionego dynamitu wylatuje pod niebo, zostawiając po sobie głęboką wyrwę z pulsującym gorącym źródłem. Miejscowi spryciarze organizują się błyskawicznie i już po roku w Chamisaville jest pełno turystów i pielgrzymów. Pomysłowi obywatele stają się bogaczami- ale to dopiero początek. "Nicholas spogląda na świat ironicznym wzrokiem, a pióro ma ostre i zjadliwe". Worcester Sunday Telegram "Autor Magicznej podróży to mądry człowiek, który o naturze ludzkiej pisze z poczuciem humoru i subtelnością". Library Journal "John Nicholas to znakomity narrator... W ciągu ostatnich dwudziestu lat w Ameryce pojawiło się niewiele talentów pisarskich równie wielkich jak niezależnych. Los Angeles Herald Examiner  
Tytuł oryginalny: The Magic Journey
Data wydania: 1999
ISBN: 83-7150-489-6, 8371504896
Wydawnictwo: ZYSK I S-KA
Cykl: Nex Mexico, tom 2
Seria: Kameleon
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 590

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Magiczna podróż nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Magiczna podróż. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}