Mały słownik zoologiczny: Ssaki

Kazimierz Kowalski, Adam Krzanowski, Henryk Kubiak, Barbara Rzebik-Kowalska ...
Książka Mały słownik zoologiczny: Ssaki
Książka Mały słownik zoologiczny: Ssaki
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ssaki to jeden z tomów z cyklu małych słowników zoologicznych, który obejmuje: Bezkręgowce (II wyd. 1984), Owady (I wyd. 1979), Ryby (III wyd. 1980), Gady i płazy (II wyd. 1986), Ptaki (I wyd. 1991). Kolejne tomy przedstawiają krajowe i egzotyczne zwierzęta, ich systematykę, anatomię, fizjologię, ekologię, rozmieszczenie geograficzne i znaczenie gospodarcze. Każdy tom jest bogato ilustrowany. Ssaki zawierają około 900 haseł omawiających w układzie alfabetycznym wszystkie gatunki polskie, zwierzęta najczęściej spotykane w ogrodach zoologicznych oraz egzotyczne - żyjące na wolności lub w rezerwatach, bardziej znane, mające znaczenie naukowe i praktyczne. Podano też opisy ssaków udomowionych i ważniejszych mieszańców.  
Data wydania: 1991
ISBN: 83-214-0637-8, 8321406378
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Wiedza Powszechna
Seria: Mały słownik zoologiczny
Stron: 459

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mały słownik zoologiczny: Ssaki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mały słownik zoologiczny: Ssaki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}