Marcel

autor: Zofia Kubiec
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Marcel
Książka Marcel
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Marcel jest młody, przystojny i inteligentny. Ma kochającą żonę, małą córeczkę, satysfakcjonującą pracę, własny dom – wszystko, czego można chcieć od życia. Ale jest w nim też druga strona, ta ciemniejsza, która nieustannie daje o sobie znać. Koszmary nieszczęśliwego dzieciństwa powracają raz po raz...

Marcel jest młody, przystojny i inteligentny. Ma kochającą żonę, małą córeczkę, satysfakcjonującą pracę, własny dom – wszystko, czego można chcieć od życia. Ale jest w nim też druga strona, ta ciemniejsza, która nieustannie daje o sobie znać. Koszmary nieszczęśliwego dzieciństwa powracają raz po raz... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018
Wydawnictwo: Novae Res

Autor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Poruszająca, smutna, szczera

„Marcel” to historia trudna, nieprzyjemna i smutna. Pokazuje, że czasami nasz los od początku jest skazany na porażkę. Może zabrzmi to trochę nieczule i okrutnie, ale czytając tę książkę nasuwały mi się dwa znane stwierdzenia: genów nie oszukasz i niedaleko pada jabłko od jabłoni. Główny bohater M... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@w.moich.kregach
@w.moich.kregach 2019-05-14
Przeczytane (2019-05-13)
Ta historia pokazuje, że czasami naprawdę nie mamy szczęścia w życiu i od urodzenia nasz los jest przesądzony. I nawet gdy chcemy zmienić swoje życie i wyjść na prostą, demony zamieszkujące naszą duszę i doświadczenia wyciągnięte z dzieciństwa, nie pozwalają nam na to. Książka opisuje upadek mężczyzny, który przez alkoholizm swoich rodziców, a później swój osobisty, stoczył się na samo dno.

twórcy strony

puchar
MI
@Mirko dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.