Martwy za życia

Lotte Petri
Książka Martwy za życia
Książka Martwy za życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dotknięty ogromną osobistą tragedią Johannes próbuje na nowo ułożyć sobie życie, szukając pocieszenia w ramionach Kościoła, jako jeden z pastorów. W pogodzeniu się ze stratą żony i córki przeszkadza mu jednak dziura w pamięci, przesłaniająca wydarzenia tamtej nocy, nie dająca ujścia żalowi i gniewowi, które go wypełniają. Pojawienie się w jego życiu niewidomej Rasaliny, podającej się za medium i twierdzącej, że zna prawdę o wypadku Johannesa i jego rodziny, rozgrzebuje na nowo stare rany. Kobieta ostrzega również pastora przed czającym się w jego kościele złem. Storytel Original przedstawia „Martwego za życia” autorstwa Dunki Lotte Petri. Opowieść ta ukazuje się w ramach projektu „Świat Grozy”, obok historii z Polski, Finlandii, Egiptu, Wielkiej Brytanii, Indii, Holandii i Hiszpanii.  
Data wydania: 2018-10-31
ISBN: 978-91-7860-775-4, 9789178607754
Wydawnictwo: Storytel Original
Seria: Świat Grozy
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Martwy za życia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@beata87
2019-11-20
Przeczytane

Teoretycznie opowiadanie grozy, ale ja nie poczułam ani strachu, ani napięcia… Zapowiadało się nieźle i gdzieś się rozmyło i straciło cały urok.

{}× 3 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Martwy za życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}