Recenzje książki "Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)"

Dodaj swoją recenzję

Mały, szary człowiek?

5.11.2013

Problemem w biografii Lionela Messiego, którą właśnie trzymam w rękach jest to, że tak właściwie nie jest ona biografią. Owszem, zawiera najważniejsze informacje o piłkarzu, ale wszystko potraktowane jest po macoszemu, w wielkim skrócie Leonardo Faccio opisał to, co należy wiedzieć o Argentyńczyku. I tylko to, bo nic nowego w sumie nie wnosi. Auto... Recenzja książki Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)

Cudowne dziecko czyli "Messi Chłopiec, który zawsze się spóźniał ( a dziś jest pierwszy)

30.03.2013

Tytuł : "Messi Chłopiec, który zawsze się spóźniał ( a dziś jest pierwszy) Autor : Leonardo Faccio Wydawnictwo : Sine Qua Non Liczba stron : 248 Ocena recenzenta : 5/6 Śmiem twierdzić że każdemu obiło się o uszy nazwisko Messi. Nieprzypadkowo, bowiem ten Argentyńczyk zdobywca 3 złotych piłek, najlepszy zawodnik FC Barcelony, z jednymi z najlepszy... Recenzja książki Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)

Messi, jakiego nie znacie!

16.03.2013

Może zacznę skąd znam Messiego, otóż mój cudowny bratanek przechodzi "fazę" na piłkę nożną, jakby mógł to cały czas spędzałby na boisku z kolegami. To dzięki niemu poznałam Leo, ale dlaczego właśnie ten pan stał się taki sławny? Przecież jest tylko piłkarzem. Oskar, mój bratanek, "przeżywał", że wydano książkę o jego ulubionym piłkarzu. Jest nim ta... Recenzja książki Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl