Mężczyźni nigdy nie wiedzą

Vicki Baum
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Mężczyźni nigdy nie wiedzą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Data wydania: 1992
ISBN: 83-03-03464-2, 8303034642
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza

Autor

Vicki Baum Vicki Baum austriacka pisarka i harfistka. Studiowała grę na harfie w latach 1898–1904, koncertowała w wielu miastach Niemiec 1913-1923. Od roku 1919 publikowała powieści, z których niektóre zostały sfilmowane. Była dwukrotnie zamężna: 1909-1913 z pisarzem Max...

Pozostałe książki:

Ludzie w Hotelu Ostrzega się przed sarnami
Wszystkie książki Vicki Baum

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Mężczyźni nigdy nie wiedzą aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Siostra_Kopciuszka
2020-11-10
5 /10
Przeczytane ☘️ Przeniesione z LC 📘 Jedynki

Nie jest to taka zła pozycja jak wynikało by z internetowych ocen . Właściwie z jednej strony wygląda na klasyczny harlekinowy romans , ale z drugiej strony jest w niej trochę czegoś więcej . Przede wszystkim zupełnie nie romansowe jest zakończenie , a po drugie autorka zastosowała ciekawszy sposób narracji niż w klasycznych romansach . Właściwie jest to opis kilku zaledwie dni , ale za to dni widzianych przez trzy osoby . Co doskonale daje nam wgląd w ich uczucia , odczucia i spostrzeżenia . Czyta się dobrze , mało opisów , trochę tak jakbyśmy patrzyli na akcję przez szkło powiększające . Trochę wahałam się czy dać ocenę '' przeciętna '' , czy '' dobra '' , ale '' przeciętna '' jednak zwyciężyła. Poznajcie więc Ewelinę , młodą Niemkę , chorowitą i delikatną , która wciąż nie może dojść do siebie po drugim porodzie . Jej kochanka (jego jakoś najmniej polubiłam) Amerykanina Franciszka , żonatego biznesmena handlującego pomarańczami . Oraz męża Eweliny , zapracowanego sędziego sądu krajowego , który bardzo się stara być bardzo dobrym mężem i bardzo dobrym przedstawicielem prawa . Mimo że '' Człowiek zrobiony jest z nieprzezroczystej materii '' w tej książce możemy sobie wejrzeć w człowieka i to w trzech naraz .

× 6 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Mężczyźni nigdy nie wiedzą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl