Miesiąc miodowy. Niewinny sekret

Hannah Bernard, Lissa Manley
Książka Miesiąc miodowy. Niewinny sekret
Książka Miesiąc miodowy. Niewinny sekret
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Hannah Bernard: "Miesiąc miodowy" Joanna boleśnie przeżyła rozstanie z Mattem, bo nigdy nie przestała go kochać. Na prośbę ciężko chorej babci młodzi biorą ślub, ale tylko oni wiedzą, że chodzi o małżeństwo na niby. Jednak wkrótce potem wyjeżdżają na najprawdziwszy miesiąc miodowy... Lissa Manley: "Niewinny sekret" Anna marzy o zrobieniu kariery na własną rękę, dlatego skrzętnie ukrywa, że jest córką jednego z najbogatszych bankierów w kraju. Równie sumiennie unika przystojnych mężczyzn, bo jeden z nich bardzo ją zranił. Tak było, dopóki nie poznała Ryana, mężczyzny równie atrakcyjnego, co upartego...  
Tytuł oryginalny: The Honeymoon Proposal; The Bridal Chronicles
Data wydania: 2005
ISBN: 83-238-2701-X, 832382701X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314

Autor

Hannah kiedy dorastała chciała zostać psychologiem. Po spędzeniu czasu na Uniwersytecie, po ciężkim wypracowaniu dyplomu stwierdziła "Wolałbym być pisarzem."

Książki Hannah Bernard

Wszystkie książki Hannah Bernard

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Miesiąc miodowy. Niewinny sekret? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miesiąc miodowy. Niewinny sekret. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}