Młodzież na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej

Anna Skórska
Młodzież na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Anna Skórska, dr inż., pracownik Katedry Rynku Pracy w Akademii Ekonomicznej w Głównym kierunkiem jej zainteresowań badawczych i dydaktycznych jest problematyka t ze szczególnym uwzględnieniem grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, oraz Kowencji tworzenia społeczeństwa opartego na wiedzy z punktu widzenia przyszłości pracy. W artykułach naukowych podejmuje m. in. zagadnienia związane z przejściem młodzieży ze sfery kształcenia do zatrudnienia oraz bezrobocia wśród absolwentów szkół. Szeroka i dogłębna wiedza o rynku pracy powinna stanowić niezbędny składnik wykształcenia zawodowego absolwentów szkół wchodzących na rynek pracy, szczególnie szkół wyższych. Książka stanowi interesujące studium z zakresu analizy segmentu rynku pracy młodzieży Polski i Unii Europejskiej w świetle sytuacji demograficznej, edukacyjnej i ekonomicznej. Autorka dokonuje identyfikacji głównych dylematów polskiego rynku pracy młodzieży w aspekcie integracji z Unią Europejską oraz podaje praktyczne sugestie dotyczące możliwości rozwiązania najważniejszych problemów, jakie pojawiają się podczas przechodzenia z systemu kształcenia do sfery zatrudnienia. Istotnym walorem publikacji jest jej aktualność, co ma znaczenie z punktu widzenia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w maju 2004 r. Publikacja została napisana z myślą o możliwości samodzielnego studiowania wybranych zagadnień z tego obszaru i powinna pomóc w orientacji w problematyce związanej z zatrudnieniem i bezrobociem.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7205-384-8, 9788372053848
Wydawnictwo: Wyższej Szkoły Bankowej

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Młodzież na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Młodzież na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl