Mocni ojcowie, mocne córki

Meg Meeker
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Mocni ojcowie, mocne córki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ojciec to pierwszy mężczyzna w życiu kobiety. Jego rola jest więc decydująca w jej późniejszym życiu – decyduje o jej poczuciu wartości, o charakterze, rzutuje na podejmowanie przez nią decyzji życiowych. Ten doskonały poradnik przeznaczony jest dla wszystkich ojców. Autorka, lekarz rodzinny z dwudziestoletnią praktyką udziela cennych wskazówek, na temat bycia kochającym, mądrym i wartościowym ojcem.
Meeker w mistrzowski sposób prowadzi czytelnika po skomplikowanym dziewczęcym świecie, pełnym wzlotów i upadków, zranień i radości. Posługując się językiem przystępnym, uświadamia każdemu mężczyźnie czym jest ojcostwo, uczy jak kochać mądrze i bezwarunkowo. Przypomina, że ojciec dla każdej dziewczynki to pierwszy i najważniejszy mężczyzna w jej życiu. Żaden ojciec nie powinien nigdy o tym zapomnieć. „Tato: zostałeś stworzony nie bez przyczyny, a twoja córka szuka w tobie przewodnika, jakiego nie może znaleźć u nikogo innego. Słowa, które wypowiadasz; wszystko, co komunikujesz uśmiechem i co wprowadzasz, jako reguły obowiązujące w waszej rodzinie, ma nieskończony wpływ na życie twojej córki”. Książka ta jest ważna, mądra i niezwykle przydatna. Dowiecie się w jaki sposób wychować silną i mądrą kobietę, co bez wątpienia jest celem i marzeniem każdego rodzica.
Data wydania: 2012-04-16
ISBN: 978-83-7595-463-0, 9788375954630
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: M
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mocni ojcowie, mocne córki

9.06.2014

Czy chcesz, aby Twoja córka wyrosła na samodzielną, uczciwą, pełną pokory i szacunku do siebie i innych osobą? Czy chcesz, aby córka zachowywała się jak księżniczka czy jak pionerka? Czy umiesz przekazywać córce wartości i utrzymywać zasady w domu? Czy wiesz jakie błędy wychowawcze popełniasz? Czy jesteś nadrodzicem? Jakimi kategoriami myślą Twoje ... Recenzja książki Mocni ojcowie, mocne córki

Moja opinia o książce

Opinie

@Karalajn
2014-06-09
10 /10
Przeczytane

Czy chcesz, aby Twoja córka wyrosła na samodzielną, uczciwą, pełną pokory i szacunku do siebie i innych osobą? Czy chcesz, aby córka zachowywała się jak księżniczka czy jak pionerka? Czy umiesz przekazywać córce wartości i utrzymywać zasady w domu? Czy wiesz jakie błędy wychowawcze popełniasz? Czy jesteś nadrodzicem? Jakimi kategoriami myślą Twoje dzieci i nastolatki? Na te i inne pytania - znajdziesz odpowiedź w książce: “Mocni ojcowie, mocne córki” poradniku dla każdego. Meg Meeker jest pediatrą, matką oraz autorką kilku bestsellerów. Ponadto Pani Meeker spędziła ostatnie 25 lat praktykując medycynę dzieci i młodzieży, a jednocześnie pomagając rodzicom i młodzieży w wzajemnym komunikowaniu się w trudnych tematach, takich jak: płeć, choroby przenoszone drogą płciową i ciąże nastolatek. Czytając tą pozycję można było wyczuć ile serca i energii Pani Meg wkłada w swoją pracę, nie tylko pediatry, ale również osoby podchodzącej psychologicznie do problemów swoich pacjentów. Jej doświadczenie wyniesione z pracy z niezliczoną liczbą rodzin - przez lata służyło jako natchnienie dla takich książek jak: "Dziesięć zwyczajów szczęśliwych matek", "Jak wychować chłopca na mężczyznę?". Czy książkę “Mocni ojcowie, mocne córki” powinien przeczytać każdy mężczyzna który jest, bądź zostanie ojcem? Tak. Czy kobieta lub matka również powinna przeczytać ten poradnik? Tak. Wynika to z kilku faktów: Każdy z nas chce mieć dziecko, które nie tylko poradzi sobie w życiu, będzie pewne siebie, ale równi...

| link |
@Libro
2019-12-01
7 /10
Przeczytane Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Mocni ojcowie, mocne córki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl