Mocniejsza niż śmierć

Lidia Czyż
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Mocniejsza niż śmierć
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

"Mocniejsza niż śmierć" to książka o listach będących ostatnią deską ratunku, o historii nieprawdopodobnej, lecz niestety prawdziwej, oraz o sile zdolnej wyrwać człowieka z samego dna rozpaczy. To powieść, którą czyta się jednym tchem, dynamiczna, barwna i zaskakująca jak życie, z którego pochodzi.

Autorka
Lidia Czyż- nauczycielka, współorganizatorka spotkań dla kobiet (w tym corocznych Śniadań dla Kobiet w Wiśle) oraz Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie. Autorka licznych artykułów i opowiadań w czasopismach: "Warto, "Nasze Inspiracje" i "Zwiastun Ewangelicki", współautorka książki Bohaterowie wiary. Żona i matka dwojga dorosłych dzieci.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63562-12-0, 9788363562120
Wydawnictwo: Warto
Stron: 276
dodana przez: owocowaherbata

Autor

Lidia Czyż Lidia Czyż Lidia Czyż – debiutowała w 2013 roku powieścią „Mocniejsza niż śmierć”, która została przetłumaczona na język czeski i niemiecki, w latach następnych ukazały się kolejne jej powieści: „Narodziny perły”, „Pozostała tylko nadzieja” (również przetłumac...

Pozostałe książki:

Pozostała tylko nadzieja Nic do oclenia Słodkie cytryny Na dwa głosy Popiół czy diament?
Wszystkie książki Lidia Czyż

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Mocniejsza niż śmierć aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Siostra_Kopciuszka
2020-09-30
7 /10
☘️ Przeniesione z LC 📘 Jedynki

Ogromnie smutna historia Radka Szewczyka . Kiedy go poznajemy ma 22 lata i na karku bagaż doświadczeń których nie powstydziłby się człowiek w wieku mocno podeszłym . Matka jest alkoholiczką , taką z tych '' porządnych '' co to ciężko pracują i piją tylko czasami i tylko dobre gatunkowo alkohole , smaczne słodkie likiery i koniaki .

Ojciec Radka , bardziej gość w domu niż stały mieszkaniec . W tygodniu w pracy , w weekendy na zaocznych studiach . Radek jest sam w świecie dorosłych , matka stosuje wobec niego przemoc i fizyczną i psychiczną . Potem jest już tylko gorzej . Tak jakby los uparł się że z chwilą urodzenia Radek dostanie w pakiecie z pierwszym oddechem wszelkie możliwe nieszczęścia . Jakby ten Bóg z którym nasz młodzieniec się tak zażarcie kłóci i któremu pomstuje , chciał sprawdzić ile chłopak jeszcze wytrzyma...To naprawdę porządny kawał dobrej literatury .

× 7 | link |
@oliwiagawel4
2021-01-11
8 /10
Przeczytane
OW
2019-05-01
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Mocniejsza niż śmierć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl