Monster Prick

Kendall Ryan
Książka Monster Prick
Książka Monster Prick
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po moim trupie. To powiedziałem Gracie, kiedy powiedziała mi o swoim planie, by jakiś przypadkowo poznany facet w internecie pozbawił ją dziewictwa. Jeśli ktoś jej dotknie, będę to ja. Nie powinienem nawet tego rozważać, ale nie mogę wyrzucić tego ze swojej głowy – jej, pode mną, błagającą o jeszcze. *** Arogancki. Zarozumiały. Kutas. To są słowa, których użyłabym do opisania niebezpiecznie przystojnego najlepszego przyjaciela mojego brata. Kiedy dowiedział się o moim planie, by zrzucić z siebie białe majki, raz na zawsze porzucając wizerunek grzecznej dziewczynki, tracąc dziewictwo z pierwszym kwalifikującym się do tego facetem, jakiego znalazłam, Hudson się wściekł. Powiedział, że nastąpi to po jego trupie. Powiedział, że jeśli ktoś ma to zrobić, to będzie on. Nienawidzę tego, że w ogóle rozważam jego ofertę. Ale robię to… o tak, zdecydowanie. Od kiedy to zasugerował, potrafię myśleć tylko o uśmiechu na tych zarozumiałych ustach. Ale jeśli przekroczymy tę granicę... czy kiedykolwiek będę w stanie zawrócić?  
Data wydania: 2015-11-17
ISBN: 1-5174-1150-5, 1517411505
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Cykl: Screwed, tom 1

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Monster Prick aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Monster Prick. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}