Motywacja Jak zachęcić pracowników aby dali z siebie wszystko

Niermeyer Rainer
Motywacja Jak zachęcić pracowników aby dali z siebie wszystko
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Motywacja jest jednym z podstawowych czynników wpływających na sukceslub porażkę przedsiębiorstwa. W dobie ostrej rywalizacji na rynku towłaśnie poziom zaangażowania poszczególnych pracowników i całej załogimoże stać się najważniejszym elementem różnicującym dwóch konkurentów. Książka przedstawia wiele możliwości wzmocnienia motywacji, nie tylko własnej, lecz i pracowników. W publikacji między innymi testy sprawdzające zdolność do motywowania: * Czy stwarzasz pracownikom warunki do automotywacji? * Jak silna jest Twoja motywacja? * Na ile jesteś kompetentny emocjonalnie? * W jaki sposób przekazujesz informację zwrotną? * Jakie obszary celów masz przed sobą? * Czy współgrają u ciebie chęć, umiejętności i możliwości zewnętrzne? * Czy znasz swój stosunek do czasu? Autorzy: Rainer Niermeyer Partner w firmie KienbaumManagement Consultants. Od wielu lat zajmuje się doradztwem icoachingiem oraz jest trenerem menadżerów i ich pracownikówspecjalizującym się w tematyce umiejętności ?miękkich"
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-255-0767-1, 9788325507671
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Motywacja Jak zachęcić pracowników aby dali z siebie wszystko? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Motywacja Jak zachęcić pracowników aby dali z siebie wszystko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl