Myślę, więc nie jestem

Anna Pliszka
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Myślę, więc nie jestem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Miałam silne wrażenie, że wyrwałam się ze szponów samego Diabła, choć trochę innego, bo odzianego w białą szatę, bardziej przypominającego anioła… Wciągał mnie i jakby pochłaniał… wysysał ze mnie życie. Na samo wspomnienie, niczym w thrillerze, przeszedł mnie dreszcz emocji. Jednak oprócz tego strasznego uczucia było w tym i coś przyjemnego. Roztaczał sobą poświatę, od której biło zniewalające ciepło. Mimo to byłam dziwnie przerażona… Anioł Śmierci po mnie przyszedł? Skołowana i zbita z tropu, zrobiłam to.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7805-108-4, 9788378051084
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Stron: 168
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Trudna sztuka myślenia...

8.06.2012

Samobójstwo to trudny temat, który niezbyt często się podejmuje, a już wcale nie mówi się o nim ze swobodą i głośno. Bardzo rzadko poruszane są kwestie ludzi, którzy dotknięci tragedią chcą odebrać sobie życie. Są oni raczej wytykani palcami i traktowani inaczej, źle. A tak naprawdę, to kim oni są? Jak się czują? Co myślą? To trudne zagadnienie ... Recenzja książki Myślę, więc nie jestem

W internecie

3.05.2013

Depresja, samobójstwo, oraz okaleczanie się to trudne tematy, z którymi rzadko kiedy możemy się spotkać. Anna Pliszka, autorka książki „Myślę, więc nie jestem” porusza je w sposób można nawet rzec, kontrowersyjny. Opisy uczuć, które wprost ulatniają się z książki są ciężkie. Główną bohaterką powieści jest Aśka, młoda dwudziestoczteroletnia dziewc... Recenzja książki Myślę, więc nie jestem

Moja opinia o książce

Opinie

@Betsy
2012-06-08
8 /10
Przeczytane Warte uwagi

Tematyka trudna, jednak bardzo przystępna dla każdego. Myślę, że bez względu na preferencje czytelnicze wszyscy mogą zapoznać się z tą książką. Ciekawa, intrygująca i przede wszystkim dramatyczna, pełna emocji opowieść o... kobiecie i jej myślach samobójczych. Warta uwagi.

| link |
MA
2013-02-21
10 /10

Bardzo realna historia, pochłania dogłębnie. Pozytywny, finalny przekaz największą wartością książki. Zapewne wiele może wnieść w nasze życie, bo zmusza nas do myślenia. Kolejny plus- brak jakiegokolwiek bełkotu- jasny przekaz, zwarty w niespełna 200 stron. Nie żałuje.

| link |
@Bezimiennaa
2013-05-03
5 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Myślę, więc nie jestem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl