Na ostrzu noża - Barbara De Angelis SIEDMIORÓG

Barbara de Angelis
Na ostrzu noża - Barbara De Angelis SIEDMIORÓG
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Doktor Barbara De Angelis, autorka wielu bestsellerów poruszających problematykę wzajemnych relacji między kobietą a mężczyzną, uznawana jest za jedną z najwybitniejszych specjalistek w tej dziedzinie. Od wielu lat prowadzi własne, cieszące się ogromną popularnością programy telewizyjne i radiowe, które są nadawane codziennie w setkach amerykańskich miast. "Na ostrzu noża" - niezwykle ważna książka tej autorki - ro sto wziętych z życi, trudnyc, często wstydliwych pytań dotyczących miłości i seksu i sto wyczerpujących odpowiedzi. To porady, których wartość trudno jest przecenić. Czy mój związek jest szczęśliwy, czy to jest to o co mi chodzi ? Jak ja i mój partner możemy pogłębić swoje uczucia ? Czy warto dać jeszcze jedną szansę komuś, kto mnie zranił ? Kiedy żądać, kiedy prosić... Oto książka, która pomoże odkryć na nowo spokój i satysfakcję, których szukacie.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-86084-30-2, 9788386084302
Wydawnictwo: Siedmioróg

Autor

Pozostałe książki:

Sekrety kobiet : co twój partner powinien wiedzieć o tobie Balsam dla duszy zakochanej Prawdy o życiu. Poradnik dla wrażliwych Balsam dla duszy romantycznej
Wszystkie książki Barbara de Angelis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Na ostrzu noża - Barbara De Angelis SIEDMIORÓG aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Na ostrzu noża - Barbara De Angelis SIEDMIORÓG. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl