Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę

Iwan Krastew
Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Iwan Krastew w swojej książce rysuje obraz zmian, które w naszym życiu wprowadza epidemia COVID-19 i stawia pytania o świat, jaki wyłoni się po epidemii. Bez dwóch zdań, epidemia COCID-19 to bezprecedensowy eksperyment, w którym wszyscy uczestniczymy, i nie pozostanie on bez śladu na naszym życiu.

Czy da się utrzymać zglobalizowany porządek rzeczy, do którego przywykliśmy przez ostatnie dwadzieścia lat? Co się stanie z demokracją i jaka przyszłość czeka Unię Europejską?

Jeden z najciekawszych europejskich intelektualistów posiłkuje się tu nie tylko rozpoznaniami politologów, socjologów i historyków, ale korzysta też obficie z literatury popularnej, a jego opowieść o epidemii czyta się wybornie.

Lektura obowiązkowa.

Tytuł oryginalny: Is It Tomorrow, Yet? How the Pandemic Changes Europe
Data wydania: 2020-07-15
ISBN: 978-83-66586-10-9, 9788366586109
Wydawnictwo: Krytyka Polityczna
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 96
dodana przez: Vernau

Autor

Iwan Krastew Iwan Krastew
Urodzony 1 stycznia 1965 roku w Bułgarii (Lukovit)
Iwan Krastew – politolog, filozof polityki, szef Centrum Strategii Liberalnych w Sofii, współzałożyciel think tanku European Council on Foreign Relations, związany z Instytutem Nauk o Człowieku w Wiedniu. Wydał m.in. „Demokracja nieufnych. Eseje pol...

Pozostałe książki:

Co po Europie? Demokracja przepraszamy za usterki Demokracja nieufnych. Eseje polityczne Światło, które zgasło. Jak Zachód zawiódł swoich wyznawców
Wszystkie książki Iwan Krastew

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nadeszło jutro. Jak pandemia zmienia Europę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl