Nauczanie języka polskiego jako obcego i polskiej kultury w nowej rzeczywistości europejskiej

Piotr Garncarek
Nauczanie języka polskiego jako obcego i polskiej kultury w nowej rzeczywistości europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest plonem międzynarodowej konferencji naukowej Nauczanie języka polskiego jako obcego i polskiej kultury w nowej rzeczywistości europejskiej, zorganizowanej we wrześniu 2004 roku przez Instytut Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców Polonicum Uniwersytetu Warszawskiego. Efektem szóstego spotkania środowisk naukowych i dydaktycznych, związanych ze Stowarzyszeniem Bristol Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego, jest tom zbierający blisko 70 wystąpień przedstawicieli wielu ośrodków krajowych i zagranicznych, szeroko traktujący o rozmaitych zagadnieniach glottodydaktyki polonistycznej.Niniejszy tom ukazuje nauczanie kultury polskiej i języka polskiego jako obcego w nowej rzeczywistości europejskiej, na początku XXI wieku.
ISBN: 978-83-235-0209-8, 9788323502098
Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nauczanie języka polskiego jako obcego i polskiej kultury w nowej rzeczywistości europejskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nauczanie języka polskiego jako obcego i polskiej kultury w nowej rzeczywistości europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe