Nauczyciele z prowincji u progu reformy edukacji

Aleksander Nalaskowski
Nauczyciele z prowincji u progu reformy edukacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowana praca jest przede wszystkim rozprawą o nauczycielach, o ich kondycji w epoce ponowoczesnej, o ich zmaganiach z najszerzej rozumianą rzeczywistością, a także o ich życiu codziennym w sytuacji, gdy ich praca, jak i instytucja, z którą się związali, jest codziennie obiektem krytyki i licznych wątpliwości. Zarysowane wcześniej ścieżki badań nad nauczycielami tak silnie obecne w krajach Zachodu u nas dopiero się wyłaniają. Niniejsza praca jest oparta na badaniach empirycznych, których celem jest uargumentowanie analiz jakościowych.
Data wydania: 1998
ISBN: 978-83-7174-248-4, 9788371742484
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Autor

Aleksander Nalaskowski Aleksander Nalaskowski
Urodzony 24 lutego 1957 roku w Polsce (Chełmża)
Tytuł profesora uzyskał w wieku 40 lat. Wypromował 14 doktorów, uczestniczył w wielu przewodach habilitacyjnych i profesorskich. Wydał 15 książek. W 1989 roku powołał do życia własną placówkę – Szkołę Laboratorium w Toruniu, którą kieruje do dzisiaj....

Pozostałe książki:

Ortodoksja i chaos Pedagogiczne zwierzątko Fenomen niewiedzy Edukacja. Korzenie - źródła - narracje Pedagogika dyskretna Bankructwo polskiej inteligencji
Wszystkie książki Aleksander Nalaskowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nauczyciele z prowincji u progu reformy edukacji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nauczyciele z prowincji u progu reformy edukacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl