Neo Arcadia - Tęcza w ciemności

Norikazu Akira, Kaoru Tachibana
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Neo Arcadia - Tęcza w ciemności
Książka Neo Arcadia - Tęcza w ciemności
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

U zarania dziejów całą Ziemię osnuwał mrok. Władca Światła zapragnął stworzyć na jej powierzchni krainy tętniące życiem. Wysłał więc do siedziby Władcy Ciemności – Zeba, swego syna – Reena jako emisariusza. Nie przewidział jednak, że przyjdzie mu już na zawsze rozstać się z ukochanym dzieckiem. Reen i Zeb byli od siebie tak różni, jak różny jest Dzień od Nocy. Lecz mimo to pokochali się żarliwie. Choć mogli widywać się jedynie między zmierzchem a świtem, cieszyli się wzajemną bliskością, nie zważając na dzielące ich różnice. Czas mijał z wolna, a ich uczucie – na przekór całemu światu – stawało się coraz silniejsze. Niestety, pewnego dnia Reen zniknął w tajemniczych okolicznościach…  
Tytuł oryginalny: Neo Arcadia - Yami ni Saku Niji
Data wydania: 2012-12-08
ISBN: 978-83-63650-04-9, 9788363650049
Wydawnictwo: Kotori
Seria: Boys Love
Kategoria: Komiks
Stron: 210

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Romans światła z ciemnością

Neo Arcadia opowiada historię miłosną dwóch mężczyzn osadzoną w świecie fantasy. Reen jest synem Pana Światła i przybywa do Zeb'a Władcy ciemności z poselstwem. Zeb zgadza się przyjąć warunki zaproponowane w układzie między królestwami jeśli Reen zostanie w jego krainie. Będąc pod urokiem Reena, który jest jego całkowitym przeciwieństwem, nie chce pozwolić mu odejść. Reen zgadza się na propozycję, natomiast jego ojciec protestuje. Uważa taki obrót spraw za naganny, aby jego syn uchodził za niewolnika. Mimo wszystko młodzieniec stawia na swoim w imię kraju i umowa wchodzi w życie. W krótkim c... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Silvestris
2020-01-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Neo Arcadia - Tęcza w ciemności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}