Niedobrani

"Anne Marie"
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów
Niedobrani
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów

Opis

Czwórka studentów – dwóch chłopaków i dwie dziewczyny, do niedawna nieznajomi z zupełnie innych środowisk i o odmiennych charakterach – stała się naprawdę nieźle zgranym kwartetem przyjaciół. A wszystko za sprawą losowego dobrania do pięcioletniego projektu zaliczeniowego na studia.
Z czasem ich znajomość wychodzi coraz bardziej na pole prywatne. Z każdym wspólnie zorganizowanym weekendem nad jeziorem ich relacje stają się coraz bardziej zawiłe i intensywne. Zwłaszcza, iż różne problemy i głęboko skrywane sekrety wychodzą miedzy nimi na jaw.
Data wydania: 2022-11-30
ISBN: 978-83-67357-58-6, 9788367357586
Wydawnictwo: DLACZEMU
Stron: 168
dodana przez: Tanashiri

Autor

"Anne Marie" Anne Marie, czyli Anna Maria Stachowiak - polska pisarka publikująca pod pseudonimem. Pedagog, filolog klasyczny, informatyk. Kobieta o wielu twarzach i sprzecznych ze sobą zainteresowaniach, ale przede wszystkim matka dwóch synów i żona. Swoją przy...

Pozostałe książki:

Biegacz Rozgrywający Tylko Ciebie... Chcę Skrzydłowy Czas na VyROk Niedobrani Modus Operandi Lek na miłość Wciąż niedobrani
Wszystkie książki "Anne Marie"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

niedobrani

4.02.2023

Kiedy zaczęłam czytać, nie sądziłam, że końcówka będzie tak emocjonalna. Spodziewałam się ciekawej hostirii ale nie aż tak emocjonującej, drastycznej i pełnej zaskakujących wydarzeń. Autorka stworzyła nam historie czwórki przyjaciół. Każde inne, zupełnie niepasujące do reszty ale właśnie przez to tworzącą paczkę prawdziwych przyjaciół. Anita ... Recenzja książki Niedobrani

Piękna

9.02.2024

"Niedobrani" to opowieść o paczce czwórki studentów, w zasadzie przyjaciół, którzy są zupełnie różni, a połączyły ich właśnie studia. Mówi się, że takie relacje mogą zostać z nami na długo, co w przypadku, kiedy każda osoba jest zupełnie inna, a w grę zaczynają wchodzić pewne uczucia? Anita, Patrycja, Artur i Robert, po kilku latach znajomości, c... Recenzja książki Niedobrani

Niedobrani

8.08.2023

🌻105/2023 #recenzja 🌻 Tytuł: Niedobrani Autor: anne marie🔥 Wydawnictwo:@dlaczemu Data wydania: 2022-11-23 “Chwycił obie moje ręce i przycisnął do ściany. (...) Moje serce biło tak szybko, jakby miało zamiar przebić się przez żebra oraz skórę i uciec z mojego ciała.” Moja recenzja: Czwórka obcych sobie osób - Anita, Robert, Artur i Patrycja - poc... Recenzja książki Niedobrani

KD
@kd.mybooknow
× 1

NIEDOBRANI

27.01.2023

RECENZJA 🧡 "NIEDOBRANI" 🧡 AUTOR: Anne Marie - strona autorska WYDAWNICTWO:Dlaczemu " Ale to był zupełnie inny pocałunek niż wszystkie, które do tej pory przeżyłam w swoim życiu. Miałam wrażenie, że Artur mnie sobie całą przywłaszczył. Intensywność i namiętność, które wypływała z jego ust, były nie do opisania. " NIEDOBRANI to 166 st... Recenzja książki Niedobrani

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@grazyna.podbudzka
2023-02-10
7 /10

Czwórka studentów, których mimo różnych osobowości połączyła prawdziwa przyjaźń. Korzystając z uroków lata i uprzejmości znajomych, lądują w uroczym domku nad jeziorem. Weekendy zapowiadały się wytchnieniem od codziennych obowiązków, korzystaniem z chwili wolnego. Rzeczywistość pokaże jednak bohaterom ich inne oblicza i strony samych siebie, których dotąd nie znali.

Każdy z nas ma swoje sekrety, własne mniejsze lub większe tragedie, które ukształtowały nasze charaktery. Stworzyły nas na takich, jakimi teraz jesteśmy. Nie inaczej jest w przypadku bohaterów. Autorka świetnie ujęła zarówno różnorodność postaci, jak i to, że mimo kilkuletniej znajomości, nie znają się tak dokładnie jak im się to wydawało. Każdy z nich nosi swój bagaż. Jedni ukrywają go przed światem, inni oficjalnie mówią o tym co ich spotkało.

Postacie są świetnie wykreowane, podobały mi się różnice między nimi. Ich osobowości i życia prywatne, kojarzyły mi się z kocem patchworkowym. Elementy różnią się od siebie, z pozoru nie pasują, stwarzają wrażenie chaosu i miszmaszu. Jednak po połączeniu, razem tworzą fenomenalna całość. Tak właśnie było w przypadku tytułowych „Niedobranych”. Ludzie z różnych środowisk, o różnych charakterach i doświadczeniach, połączeni studenckim projektem. Jednak nie wszystko zawsze układa się po naszej myśli. Zmiana w relacjach między nimi wystawi ich przyjaźń na próbę. Czy pokonają kłody, które los rzuca im pod nogi? Jaki to wszystko będzie...

| link |
@blondeside
2023-02-05
9 /10

Gdy na jaw wyjdą sekrety, o których twoi przyjaciele nie mają pojęcia... może wydarzyć się wiele...

Zgrana paczka studentów - Anita, Patrycja, Robert i Artur - postanawiają spędzać weekendy nad jeziorem. Pragną odpoczywać, imprezować, wrzucić na luz. Brzmi świetnie! Podczas niewinnej zabawy z wyznawaniem prawdy, światło dzienne ujrzą głęboko skrywane sekrety. Uczucia, sytuacje rodzinne, przykre wydarzenia z przeszłości.

Choć byli przekonani, że wiedzą o sobie naprawdę wiele...

Co wydarzy się nad jeziorem, gdy czworo przyjaciół postanowi wyjawić po jednej tajemnicy, o której reszta paczki nie ma pojęcia? Jak zareagują na to, co usłyszeli? Czy to zmieni ich relację?

Tego musicie dowiedzieć się sami, sięgając po świetną książkę "Niedobrani"! 🔥

Przeczytamy o przyjaźni, miłości, lojalności. Dowiemy się, jak wiele człowiek jest w stanie poświecić dla dobra najbliższych, jak wiele jest w stanie dla nich zrobić. Wraz z bohaterami odkryjemy wszystkie karty, zagłębimy się w skomplikowane relacje. Aż w końcu zadamy sobie pytanie, jaki scenariusz napisało dla nich życie? Czy postawią przyjaźń na pierwszym miejscu?

Autorka serwuje nam historię, która wciąga od samego początku. Jedno jest pewne - nie odezwiemy się od lektury, dopóki nie dowiemy się całej prawdy i nie poznamy zakończenia! Uwielbiam takie powieści!

Napisana w lekkim, przystępnym dla...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2023-01-26
10 /10

Książka ma klimat młodzieżowy z nutą erotyki w tle.

Czwórka studentów, która studiuje, zbliżyła się do siebie i się zaprzyjaźnią na stopie prywatnym. Gdy mają możliwość spędzić wspólnie cztery weekendy, wspólne w domku nad jeziorem korzystają z okazji odpoczynku.

I wtedy zaczyna się mieszać : alkohol, nieporozumienia, wyznania i sprzeczki.

Dwie dziewczyny i dwóch chłopaków. Wielka emocjonująca dawka uczuć, która łatwa nie będzie.

Bardziej taka karuzela uczuciowa, bo jeden skrywa do drugiego uczucia i powoli zaczynają one wypływać. Do tego ich życie prywatne, które nie jest usłane różami i każdy ma swoją przeszłość i teraźniejszość, która nie jest lekka.

Książka pomimo 175 stron wciąga bardzo i z zainteresowaniem poznawałam każdego bohatera z osobna. Dawka adrenaliny, która Autorka nam tu dała, spowodowało, że moje serce biło mocniej. Ale również znajdziemy temat depresji wplatany w książce, który moim zdaniem jest ważny i warto o tym mówić, szczególnie że książka kończy się tak szokująco, że aż niemożliwe... szukałam dalszych stron i z niecierpliwością będę czekać na dalsze losy tych bohaterów.

Zdecydowanie książka jest lekka i warta uwagi bo zawiera w sobie historie życia codziennego które mogą się przytrafić każdemu. Jest to w fajny sposób przedstawione i wciągające.

| link |
@basiaa22.86
2023-01-12
10 /10
Przeczytane

🧩Opis książki jest namiastka historii,która poznajemy.Niebezpieczne skrywane tajemnice i uczucia spowodują niespodziewany przebieg wydarzeń.

Bohaterowie choć są młodymi osobami to zaznali ogromu cierpienia.Musieli szybko dorosnąć,by sprostać nowym wyzwaniom.Nawet duża ilość pieniądzy lub ich brak—życie doswiadcza tak samo niosąc ze sobą niezrozumienie i ból.
Brak szczerej rozmowy z bliskimi osobami zawsze gwarantuje kłopoty.Dobrze jest mieć kogoś,który potrafi uświadomić złe zachowanie i postępowanie.Taka osoba to skarb.
Znalezienie prawdziwej miłości jest bardzo trudne.Życie zweryfikuje prawdziwość uczucia w chwilach szczęśliwych i trudnych.

Autorka dodając chwile niebezpieczne urozmaiciła fabule czyniąc ją ciekawszą.
Powieść jest wspaniałym początkiem świetnej historii młodych osób,którzy już wiele doświadczyło.

Czas spędzony z książka był bardzo przyjemny.Razem z bohaterami przeżywałam ich emocje i decyzje,które podejmowali.

Samo zakończenie jest zbyt szybkie a zarazem to dobry początek kolejnej części na która oczywiście czekam z niecierpliwoscia.

Gorąco polecam przeczytanie książki i poznanie czterech studentów,którzy cierpią,studiują i zakochują się♥️

| link |
@distracted_by_books
2024-02-09
8 /10
Przeczytane
KD
@kd.mybooknow
2023-08-08
10 /10
Przeczytane
@lalkabloguje
2023-02-04
8 /10
Przeczytane
AN
@anitka170
2023-01-30
7 /10
Przeczytane
@marcinekmirela
2023-01-27
8 /10
@kadynkaczyta
2022-11-25
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Wyzwania te zmieniły coś w atmosferze pomiędzy nami wszystkimi. Nie mieliśmy już ochoty na dalsze rozmowy, ale panująca dookoła cisza pierwszy raz naprawdę nam pasowała.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl