Nietknięty anioł

Elizabeth Palmer
Książka Nietknięty anioł
Książka Nietknięty anioł
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gdy George Marchant poślubił urodziwą mieszkankę Rzymu, ta decyzja zdziwiła jego rodzinę. Motywy, którymi kierowała się jego wybranka, były bardziej zrozumiałe - Camilla tkwiła po uszy w długach, małżeństwo z bogatym człowiekiem wydawało się najprostszym rozwiązaniem kłopotliwej sytuacji. Innych zmian w swoim życiu nie przewidziała. Szokiem była dla niej wiadomość, że ma zamieszkać w Anglii. Jej przyjazd do Marchant wywołał serię nieszczęść: rozpad zgodnego dotąd małżeństwa, śmierć jednego z braci Georg'a, próbę samobójstwa innego członka rodziny. Znalazł się jednak ktoś, kto nie cofając się przed niczym, stanął do morderczego pojedynku z niszczycielską cudzoziemką.  
Tytuł oryginalny: The Stainless Angel
Data wydania: 1995
ISBN: 83-86669-12-8, 8386669128
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Seria: Seria z diamentem
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nietknięty anioł? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nietknięty anioł. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}