Niezapomniane chwile, które warto przeżyć choć raz

Steve Watkins, Clare Jones
Niezapomniane chwile, które warto przeżyć choć raz
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Każdy człowiek marzy, aby poznać ciekawe miejsca i przeżyć niezapomniane chwile. W tej wyjątkowej, cudownie ilustrowanej książce Steve Watkins i Clare Jons, podróżnicy, pisarze i fotograficy, czerpiąc ze swoich bogatych doświadczeń, opisują czterdzieści ich zdaniem najciekawszych wycieczek w niezwykłe i często mało znane miejsca na naszej planecie. Każda z tych wypraw może się stać podróżą życia i dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Książka nie jest przewodnikiem turystycznym, choć zawiera sporo praktycznych informacji. Jej zadaniem jest wprowadzić czytelnika w świat niecodziennych i ekscytujących form aktywności, na które można sobie pozwolić, przebywając w cudownych miejscach. I wcale nie zajmuje to dużo czasu, a na pewno zainteresuje wszystkich, którzy marzą o egzotycznych wakacjach, spędzonych w niecodzienny sposób. Żadna z opisanych tu wypraw nie zajmie więcej niż dwa tygodnie. Steve Watkins jest zawodowym fotografikiem i pisarzem. Pisze na tematy podróżnicze, sportowe i kulturalne dla takich czasopism, jak: Wanderlust, Geographical, Daily Telegraph, Daily Mail, Illustrated London News, Global Adventure i AA Adventure Travellers (przewodniki). Steve jest współautorem Action Guide Europe, a jego zdjęcia gościły na wielu wystawach w tym na wystawie o sztuce australijskich Aborygenów oraz w London’s Barbican Gallery. Steve jest założycielem vividplanet.com, gdzie on i Clare udostępniają swoje zdjęcia i prace. Clare Jones jest zawodową pisarką-podróżniczką, a także fotografikiem. Spędziła wiele lat na wyprawach, przemierzając kulę ziemską. The North Face sponsoruje podróże Clare Jones, która regularnie uczestniczy w ich cyklicznych wykładach. Jej prace są publikowane m.in. w Geographical, Global, The Scotsman, Business Am i The Herald, jest też współautorką AA Key Guide to Spain.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7301-718-4, 9788373017184
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Niezapomniane chwile, które warto przeżyć choć raz nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niezapomniane chwile, które warto przeżyć choć raz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl