Niezwykłe tajemnice. Czy potrafisz wyjaśnić te zjawiska?

Susan Martineau, Vicky Barker
Niezwykłe tajemnice. Czy potrafisz wyjaśnić te zjawiska?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy zastanawiają cię dziwne odgłosy słyszane nocą? Czy masz wrażenie, że nie jesteśmy jedyną cywilizacją w kosmosie? Słyszałeś o Wielkiej Stopie? Odkryj największe i najciekawsze tajemnice współczesnego świata – od potwora z jeziora Loch Ness, do śladów pozostawionych przez UFO! Niezidentyfikowane obiekty, zagadkowe zaginięcia, supermoce, niezwykłe zdarzenia i wyjątkowe stworzenia – oto dowody na istnienie niewytłumaczalnych zjawisk i teorie naukowców! Zmierz się z tym, co niewyjaśnione, badaj przypadki, analizuj fakty i rozwiązuj tajemnice. Pamiętaj – nie wszystko jest takie, jakim się wydaje... Książka Niezwykłe tajemnice (ang. Real-Life Mysteries) otrzymała prestiżową nagrodę czytelników i widzów telewizyjnego programu brytyjskiego BBC – Blue Peter Book Award 2018.
Data wydania: 2020-03-13
ISBN: 978-83-65793-07-2, 9788365793072
Wydawnictwo: Smart Books
Stron: 48

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niezwykłe tajemnice. Czy potrafisz wyjaśnić te zjawiska? aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niezwykłe tajemnice. Czy potrafisz wyjaśnić te zjawiska?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat