Nowości w elektrofizjologii i elektroterapii. Zasady postępowania, cz. 2

Andrzej Wysokiński
Nowości w elektrofizjologii i elektroterapii. Zasady postępowania, cz. 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejna monografia, pod redakcją wybitnego kardiologa, naukowca i praktyka klinicznego Profesora Andrzeja Wysokińskiego poświęcona jest nowościom w elektrokardiologii.

Jest to już druga część tej niezwykle intersującej lektury wydana w ramach cyklu „W gabinecie lekarza specjalisty”. Wybitni eksperci z dziedziny elektrokardiologii przedstawiają w sposób niezwykle przystępny wybrane nowości w dziedzinie elektrokardiologii (arytmologii). Tym razem szczególny akcent został położony na zaburzenia przewodzenia i automatyzmu serca, leczenie elektrostymulacją stałą, czasową stymulację serca oraz zaburzenia stymulacji. Omówiono także wartość echokardiografii w diagnostyce i leczeniu zaburzeń stymulacji serca, leczenie kardiochirurgiczne w arytmologii, a także problemy psychologiczne chorych z zaburzeniami rytmu serca.

Mamy nadzieję, że przedstawione najnowsze osiągnięcia w elektrokar diologii zainteresują nie tylko kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności. Gorąco polecamy tę monografię także wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminów specjalizacyjnych oraz każdemu, kto realizuje zasadę konieczności stałego doszkalania się.
Data wydania: 2022-02-12
ISBN: 978-83-200-6605-0, 9788320066050
Wydawnictwo: PZWL
Seria: W gabinecie lekarza specjalisty. Kardiologia
Stron: 200
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Andrzej Wysokiński Andrzej Wysokiński Prof dr. hab. n. med. Andrzej Wysokiński posiada specjalizację II st. z dziedziny chorób wewnętrznych, specjalizację II st. z dziedziny kardiologii oraz specjalizację z zakresu zdrowia publicznego. Tytuł dr n. med. uzyskał w 1983 r. na Akademii Me...

Pozostałe książki:

Kardiologia zabiegowa Gerontokardiologia. Starzejące się serce cz. 1 Gerontokardiologia. Starzejące się serce cz. 2 Nowości w elektrofizjologii i elektroterapii. Zasady postępowania cz. 1 Czy płeć ma znaczenie? Problemy kardiologiczne kobiet
Wszystkie książki Andrzej Wysokiński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nowości w elektrofizjologii i elektroterapii. Zasady postępowania, cz. 2 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowości w elektrofizjologii i elektroterapii. Zasady postępowania, cz. 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl