O tym, co w życiu ważne. Krótkie medytacje

Józef Augustyn
O tym, co w życiu ważne. Krótkie medytacje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ojciec Jozef Augustyn zastanawia się nad tym, co tak naprawdę liczy się w życiu. W swoich rozważaniach porusza temat Boga i modlitwy, cierpienia i miłości, życiowych zmagań i pragnień, pochyla się nad świętością i przykładem życia, jaki zostawił światu Jan Paweł II. Poszczegolnym refleksjom dyskretnie towarzyszy słowo Boże, w ktorym Autor szuka ostatecznej odpowiedzi na ludzkie wątpliwości i pytania. Proste, krotkie myśli czynią z książki „przyjaciela”, ktory cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia, co w życiu ważne.
ISBN: 978-83-7424-476-3, 9788374244763
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Autor

Józef Augustyn Józef Augustyn
Urodzony 21 marca 1950 roku w Polsce (Ołpiny)
Polski jezuita, doktor habilitowany nauk teologicznych, profesor nadzwyczajny Akademii Ignatianium w Krakowie, rekolekcjonista, kierownik duchowy, współzałożyciel i redaktor naczelny @Link kwartalników: "Życie Duchowe" (2001-2014) oraz „Pastores” (1...

Pozostałe książki:

Kwadrans szczerości. Wprowadzenie do modlitwy codziennego rachunku sumienia O miłości, małżeństwie i rodzinie O życiu duchowym i modlitwie Adamie, gdzie jesteś?
Wszystkie książki Józef Augustyn

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka O tym, co w życiu ważne. Krótkie medytacje aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka O tym, co w życiu ważne. Krótkie medytacje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe