Obietnica trwałej miłości

Janette Oke
Książka Obietnica trwałej miłości
Książka Obietnica trwałej miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

WZRUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ, KTÓRA MOŻE OCZAROWAĆ ZARÓWNO MŁODYCH JAK I STARSZYCH CZYTELNIKÓW. Milość przychodzi łagodnie to powieść będąca tematem filmu produkcji Hallmark Original Movie. Przedstawia dzieje Clarka i Marty Davisów, wchodzących w związek małżeński „z rozsądku", który z czasem przeradza się w relację pełną szacunku i prawdziwej miłości. W prezentowanej drugiej części książki Obietnica trwałej miłości bohaterowie opiekują się wciąż powiększającą się rodziną w małym domku na prerii. Wyciągając jednak rękę w kierunku ludzi ze społeczności kresowej, odkrywają, że miłość nie jest ograniczona jedynie do rozmiarów miejsca zamieszkania. Towarzysząc rodzinie Davisów zarówno w ich zwykłych,codziennych przeżyciach jak i doniosłych uroczystościach,szybko poczujesz, że zawładnęli twoim sercem. Spuścizna JANNETTE OKE to nie tylko jej powieści, nagrody Christy Award i Gold Medallion czy inne wyróżnienia, jakie otrzymała, ani nawet trendy wydawnicze inspirowane jej sukcesem pisarskim. To również tysiące listów, jakie otrzymuje od czytelników z całego świata, których serca i umysły zostały prawdziwie poruszone jej opowieściami.  
Tytuł oryginalny: Love's Enduring Promise
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-924755-1-4, 9788392475514
Wydawnictwo: Arka
Cykl: Miłość przychodzi łagodnie, tom 2
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 276
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Obietnica trwałej miłości? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Obietnica trwałej miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}